°
LV RU
112

Daugavpils miljonārs Zavadskis tika atrasts miris skandalozā uzņēmēja Gavrilova automašīnā (7)

 
10.oktobris 2016  16:33

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, Daugavpils miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis atrasts miris bēdīgi slavenā bijušā futbola kluba "Dinaburg" prezidenta Oļega Gavrilova automašīnā.

Pazīstamā Daugavpils uzņēmēja Zavadska bēres paredzētas 12.oktobrī.

Pazīstamā Daugavpils uzņēmēja Zavadska bēres paredzētas 12.oktobrī.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē šo faktu aģentūrai LETA pagaidām nekomentēja.

Savulaik saistībā ar spēļu sarunāšanu Gavrilovs tika uz mūžu diskvalificēts no pašmāju futbola.

Jau vēstīts, ka Zavadskis tika atrasts miris 8.oktobrī ap plkst.7 rītā Daugavpilī, automašīnā kādas mājas pagalmā Saules ielā. Apskates gaitā redzami miesas bojājumi mirušajam netika konstatēti.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Lai noteiktu uzņēmēja patieso nāves iemeslu, nozīmētas ekspertīzes.

Pazīstamā Daugavpils uzņēmēja Zavadska bēres paredzētas 12.oktobrī, atvadīšanās no aizgājēja sāksies plkst.13 Sventes baznīcā.

Zavadskis ir AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" lielākais akcionārs, jo viņam pieder 20% uzņēmuma akciju. Pārējie uzņēmuma īpašnieki ir Vladislavs Drīksne (19,92%), SIA "MAX Invest Holding" (13,635%), SIA "Maleks S" (13,63%) un SIA "Dvinsk MNG" (9,46%).

Tāpat viņš vairākkārt ir minēts Latvijas miljonāru sarakstā, jo viņam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos un viņa īpašumā ir septiņi īpašumi Daugavpilī un Daugavpils novadā.

LETA/Foto: Gorod.lv


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS