Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Pasaule jūsmo par izraēļu armijniecēm - seksīgas, skarbas un bruņotas. FOTO (55)

 
11.janvāris 2017  14:20

Īstu popularitātes vilni piedzīvojis kāds savdabīgs konts sociālajā tīklā "Instagram", kur var apskatīt Izraēlas armijas daiļā dzimuma pārstāves dienesta formā un bez. 

Drīzāk atgādina filmu, taču tā ir patiesība - šīs jaunietes patiesi dien Izraēlas Aizsardzības armijā.

Drīzāk atgādina filmu, taču tā ir patiesība - šīs jaunietes patiesi dien Izraēlas Aizsardzības armijā.

Ja vēl decembra beigās kontam bija 34,500 sekotāju, tad tagad tas ir trīskāršojies - vēlmi saņemt jaunākās seksīgo izraēļu armijnieču fotogrāfijas izteikuši 115 tūkstoši interneta lietotāju. 

Tiesa gan, ļaudis pauduši pārsteigumu un pat šaubas, ka vienas valsts armijā varētu būt tik daudz skaistu un labi veidotu jaunu sieviešu, taču izskaidrojums tam ir gaužām vienkāršs - saskaņā ar Izraēlas likumiem, visiem valsts pilsoņiem, kuri ir ebreji, obligāti jādien armijā, arī sievietēm. Kamēr vīru obligātais dienests ir 2 gadi un astoņi mēneši, sievietēm tie ir divi gadi. 

Kamēr citu attīstītu valstu nule pilngadību sasniegušās jaunietes plosās pa deju grīdu, izraēlietes ir spiestas pildīt valsts uzlikto pienākumu un mācīties stāties pretī ienaidniekam, taču vēlme uztaisīt tūtiņlūpas un iemūžināt sevi kādā kārdinošā pozā nekur nepazūd. 

Lūk, dažas no kārdinošajām Izraēlas Aizsardzības armijas dienestā esošās jaunietes: 
 
Kasjauns.lv/Foto: Instagram


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS