Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Pasaulē

Tramps: "Krievija nekad nav mēģinājusi mani ietekmēt". VIDEO (18)

 
11.janvāris 2017  17:02

Reaģējot uz ASV medijos izskanējušajām ziņām, ka Krievijas rīcībā esot kompromitējoša informācija par Donaldu Trampu, jaunievēlētais Savienoto Valstu prezidents trešdien uzsvēra, ka Krievija nekad neesot vērsusi spiedienu pret viņu.

"Krievija nekad nav mēģinājusi izmantot sviras pret mani. Man ar Krieviju nav nekāda sakara - nekādu darījumu, nekādu aizdevumu, pilnīgi nekā," tviterī paziņoja Tramps.

"Izlūkdienesti nedrīkstēja pieļaut šo viltus ziņu "noplūšanu" sabiedrībā. Pēdējais šāviens pret mani. Vai mēs dzīvojam nacistu Vācijā," vaicāja Tramps.

Šos komentārus tviterī Tramps publicējis vien dažas stundas pirms Ņujorkā gaidāmās preses konferences - pirmās teju sešu mēnešu laikā.

Izlūkdienestu vadītāji pagājušajā nedēļā iepazīstinājuši Trampu un pašreizējo ASV prezidentu Baraku Obamu ar divas lappuses garu kopsavilkumu par to, ka Krievijas rīcībā ir potenciāli kompromitējoša informācija, ziņoja telekanāls CNN un laikraksts "New York Times", atsaucoties uz vairākām ASV amatpersonām, kurām esot nepastarpināta informācija par šo tikšanos.

Arī Krievija šos pieņēmumus noraidījusi. Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs sacīja žurnālistiem: "Kremlim nav kompromitējošas informācijas par Trampu."

LETA/Foto: Reuters/Scanpix/LETA, Vida Press, Video: Reuters

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS