°
LV RU
Slavenības

Dons spridzina, Linda pārvēršas līdz nepazīšanai... un nokaunas pat Bulis. Nedēļas brīnumi (20)

 
17.februāris 2017  10:15

Aizvadītās septiņas dienas bija dažādiem spilgtiem notikumiem bagātas. Valentīndienā gaiss virmoja no mīlestības un Dons piepildīja „Arēnu Rīga”, Linda Leen piedzīvoja pamatīgas pārvērtības, „Playboy” nolēma atgriezties pie bildītēm ar plikņiem, un pat aktieris Andris Bulis nokaunējās par ilglaicīgo romānu ar Lieni Skulmi.

Dona mūzikas triumfs, Lindas Leen pārvērtības, Svētā Valentīna tēla atdzimšana, Andra Buļa kauns un supermodeles prieks par bērnu. Raiba bijusi nedēļa.

Dona mūzikas triumfs, Lindas Leen pārvērtības, Svētā Valentīna tēla atdzimšana, Andra Buļa kauns un supermodeles prieks par bērnu. Raiba bijusi nedēļa.

NEDĒĻAS PĀRVĒRTĪBAS
Latvijas estrādes dīva Linda Leen sabiedrību pārsteidza ar savu jaunāko foto, kuru ievietoja sociālajos tīklos. Bildē Linda Leen nopozējusi kopā ar žurnālisti Leldi Lietavieti un izskatās pavisam svešāda. Te jāatgādina, ka pirms nepilnām divām nedēļām mēs taču viņu redzējām uzstājamies konkursā „Supernova”. Un toreiz taču dziedāja vecā, labā Linda.

Linda Leen LTV konkursā „Supernova” pirms 2 nedēļām un jaunākajā foto šonedēļ.

Linda Leen LTV konkursā „Supernova” pirms 2 nedēļām un jaunākajā foto šonedēļ.


 
Tik dažādā Linda Leen

NEDĒĻAS BĒRNS
Pirmā latviete, kas kļuva par „Victoria's Secret” reklāmas seju, modele Ieva Lagūna (26) padalījās ar vēsti, ka pasaulē laidusi pirmdzimto. Latviešu modele sociālajos tīklos publicējusi fotogrāfiju ar mazuli un atklāja savas emocijas pēc kļūšanas par mammu: „Nekad iepriekš nebiju izjutusi šādu mīlestību. Tik tīru, nebeidzamu, pilnu cerību, aizsargājošu, dabisku, tik pilnīgu un nevainojamu. Jūtos patīkami satraukta, beidzot viņu satiekot. Vēlētos kaut uz brīdi varētu apturēt laiku. Cenšos tvert katru mirkli, kas mums ir dots piedzīvot kopā.”

 

I have never felt such a form of love before... So pure, so endless, so full of hope, so protective, so natural, so whole and flawless... Going through this colorful rollercoaster of emotions. So excited of finally meeting him and yet - sad of letting us part. Wishing I can stop the time for once... Again! And there I am trying to grasp every single moment we are given together. I have never laughed and cried in my Life, the way I did, while expecting him. Daydreaming has never been so beautiful...The very magic of feeling One! Feeling a little Life within me... I could not be more grateful for this beautiful soul, that we have been gifted. 23 hours of long and natural labor, we finally met on a very special date - the day of my mother's and sister's birthday - 24.01.2017. The day we entered another chapter, once again! And this time the 3 of US ❤ And who would have thought, I have space in my belly for a 4,750kg and 59cm size baby... still can't believe we made it through! Mother Nature is truly such a powerful, incredible and phenomenal force/energy. I have never felt it so strongly before and it is very sad to witness the very Human abusing and disrespecting It. #soinlovewithyouboth

A post shared by Ieva Laguna (@ieva_laguna) on


 
Ieva Lagūna 2012. gada „Victoria's Secret” modes skatē un tās aizkulisēs

NEDĒĻAS KONCERTS
Valentīndienas vakarā "Arēnā Rīga" notika dziedātāja un mūziķa Dona jaunā albuma "Tepat" izpārdotais lielkoncerts. Dons Latvijas šovbiznesā vēl nebija piedzīvojis neko tik grandiozu – divus vakarus pēc kārtas viņš pulcēja pa desmit tūkstošiem ļaužu. Protams, ka lielākoties koncertā acis „dega” meitenēm.
 
Dons izpārdotā koncertā uzstājas "Arēnā Rīga"

NEDĒĻAS KAUNS
Aktieris Andris Bulis atklātā sarunā sniedzis atbildes uz jautājumiem, kas aktuāli daudzām viņa talanta cienītājām, proti, viņš vaļsirdīgā intervijā žurnālam "Ieva" izklāstījis, kas īsti notika starp viņu un blondo sabiedrība dāmu Lieni Skulmi. Un beidzot atzina, ka viņam pašam ir kaut nedaudz kauns.
 
Andris Bulis ar mīļoto Lieni Skulmi

NEDĒĻAS ATGRIEŠANĀS
„Tā bija kļūda,” atzina dzīvesstila žurnāla "Playboy" veidotāji, kas pēc gadu ilgas pauzes atgriezās pie kailu un puskailu ķermeņu fotogrāfiju publicēšanas. Žurnāla vāku pat rotā uzsaukums "Naked is normal", aptuvenā tulkojumā - kailums ir dabīgs. 25 gadus vecais žurnāla šefs Kūpers Hefners skaidroja, ka kailuma izskaušana no žurnāla bijusi kļūda. Varot diskutēt par to, kas un kādos veidos izdevumā tiek attēlots, taču plikumiem tajā ir jābūt, jo būt kailam ir dabiski.
 
„Playboy” muiža Losandželosā

NEDĒĻAS ATKLĀJUMS
Eksperti, izmantojot 3D kartēšanu, atklājuši, kāds patiesībā izskatījies mīlestības dienas patrons - Svētais Valentīns. Leģenda vēsta, ka viņš tika sodīts ar nāvi pirms apmēram 1700 gadiem. Sirmais garīdznieks jaunajās tehnoloģijās gluži vai atdzimis, ziņo "Mail Online".
Tāds esot izskatījies Svētais Valentīns

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Mārtiņš Ziders, Nauris Garkaklis, Facebook.com


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS