Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Noderīgi ikdienā

Rokdarbnieces Aijas ideja: kā tikt pie stilīgas adītas segas

 
17.februāris 2017  13:27

Jelgavniece Aija Buša, pensionēta skolotāja un rokdarbniece ar lielu pieredzi, no savulaik adītajiem paraudziņiem, kas noderēja pašas iemaņu pilnveidošanai un jauno adītāju mācīšanai, tagad izveidojusi segu.

Pašu darināti rokdarbi un interjera priekšmeti šobrīd ir modē. Lūk, Aijas ideja, kā arī tu vari tikt pie šādas lietas!

Pašu darināti rokdarbi un interjera priekšmeti šobrīd ir modē. Lūk, Aijas ideja, kā arī tu vari tikt pie šādas lietas!

“Gadu gaitā man bija iekrājies teju simts dažādu krāsu un rakstu paraudziņu. Kad nolēmu tiem piešķirt otro dzīvi segā, grūtākais bija izveidot saderīgu zīmējumu. Tā kā paraudziņi bija dažāda lieluma un no dažāda biezuma dzijas, daudzus liku dubultā. Arī lielums paraudziņiem atšķīrās, tāpēc daļu es vienkārši apaudzēju ar tās krāsas dziju, kādu izmantoju atsevišķo fragmentu satamborēšanai.

Šajā segā ir izmantoti aptuveni 64 paraudziņu kvadrāti. Patiesībā tas bija diezgan piņķerīgs darbs, taču rezultāts mani gandarīja,” teic Aijas kundze, piebilstot, ka segai ir ne tikai dekoratīva, bet arīdzan praktiska misija, kas aukstajās ziemas dienās sevi attaisno ar uzviju.

Segai ir ne tikai dekoratīva, bet arī praktiska funkcija, un tā īpaši noder aukstajās ziemas dienās.

Segai ir ne tikai dekoratīva, bet arī praktiska funkcija, un tā īpaši noder aukstajās ziemas dienās.Žurnāls "100 Labi Padomi" / Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS