°
LV RU
Mode

Futbola zvaigzne Ronaldu radījis jau septīto apakšveļas kolekciju. FOTO (11)

 
17.februāris 2017  19:52

Populārais portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu (32) nesen publicējis savas jaunākās apakšveļas kolekcijas fotogrāfijas. Modeļa lomā, protams, iejuties pats sportists!

Krištianu Ronaldu iepozē apakšveļā no savas jaunākās kolekcijas.

Krištianu Ronaldu iepozē apakšveļā no savas jaunākās kolekcijas.

Portugāles izlases un Madrides kluba „Real” futbolists Krištianu Ronaldu jau kopš 2013. gada ar labiem panākumiem izdod apakšveļas līniju, kam devis nosaukumu „CR7”.

Kā to jau novērtējuši simtiem un tūkstošiem fanu, slavenais futbolists lieliski izskatās ne tikai sporta apģērbā, bet arī bez tā. Tā kā Krištianu pašam ir nevainojams, atlētisks augums, viņš savas produkcijas reklamēšanai nepiesaista profesionālus modeļus. Jau kopš pirmās kolekcijas izdošanas futbolists sevis radīto produkciju demonstrē pats.

„Cilvēki raduši redzēt manas personības nopietno pusi. Es vēlējos, lai viņi redzētu arī citu pusi – daudz relaksētāku,” norādījis trīskārtējais augstākā apbalvojuma futbolā –„Zelta bumba” – laureāts.
 
Krištianu Ronaldu pozē apakšveļā no savas 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijas

Slavenais sportists ir pārliecināts – lai gan tas, kā izskatās reklamētais produkts ir ļoti būtiski, pati svarīgākā īpašība ir tā kvalitāte. „Manis izstrādāto produkciju šuj no pašiem vieglākajiem un ērtākajiem materiāliem. Tāpēc tie lieliski pieguļ, neatkarīgi no tā, cik daudz kustaties. Es vēlētos, lai katrs vīrietis manā kolekcijā varētu atrast kaut ko sev, tieši tāpēc mēs izdodam dažāda dizaina un krāsu apakšveļu.”Kas attiecas uz labas fiziskās formas uzturēšanu, Ronaldu ik dienas trenējas 3-4 stundas. Tas viņam ļauj lepoties ar pavisam niecīgu zemādas tauku slānīša procentu – tikai 10. Krištianu arī nodarbojas ar skriešanu, regulāri strādā pie futbola tehnikas uzlabošanas un vingro sporta zālē.
 
Krištianu Ronaldu jaunā apakšveļas kolekcija
 
Krištianu Ronaldu apakšveļā
 
Tā Krištianu Ronaldu reklamē savu piekto apakšveļas kolekciju
 
Krištianu Ronaldu ceturtā apakšveļas kolekcija
 
Krištianu Ronaldu prezentē savu apakšveļas līniju „CR7”

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS