Mākoņains
Rīga
-1°
Mākoņains
LV RU
Pasaulē

Londonas grautiņu „varonis” Daniels izlikts no dzīvokļa (73)

 
14.augusts 2011  08:45

Daniels Serteins–Klarks (Daniel Sartain-Clarke) un viņa māte ir pirmie, kas Londonas grautiņu dēļ zaudē mājas – ne tāpēc, ka tās viņiem nodedzinātas. Iemesls ir Daniela „varoņdarbi”.

Ekrānšāviņš no portāla http://www.dailymail.co.uk.

Ekrānšāviņš no portāla http://www.dailymail.co.uk.

18 gadus vecais Daniels ir pirmais Londonā, kas saņēmis oficiālu paziņojumu par izlikšanu no pašvaldības sociālā dzīvokļa (225 000 sterliņu mārciņu vērtībā) — nodokļu maksātāji vairs nesubsidēs šo ģimenīti. Daniels ir apsūdzēts vardarbīgās nekārtībās un mēģinājumā nozagt elektronikas preces no „Currys” veikala Londonas dienvidos Clapham Junction rajonā.

No divistabu dzīvokļa jāšķiras arī puiša mātei un māsai, jo pašvaldībai ir tiesības lauzt īres līgumu iemītnieka kriminālas uzvedības dēļ, izliekot no mājokļa visus.  

Londonas grautiņu „varonis” Daniels izlikts no dzīvokļa

Spānijā dzimusī Maite de la Kalva (43) vaimanā: „Es neesmu atbildīga par dēla rīcību, kur ir manas cilvēktiesības? Daniels tikai bija nepareizā vietā nepareizā laikā.” Sieviete ir izmisusi un teic, ka nezina, kur doties kopā ar astoņgadīgo meitu Revecu.


Londonas grautiņu „varonis” Daniels izlikts no dzīvokļa

To nezina arī 45 ģimenes Totenheimā, kur sākās grautiņi – viņu māju nodedzināja trakojošie vandaļi. Sestdien „piromānu” upuru atbalstam notika labdarības akcija, vācot apģērbu un citas vajadzīgas mantas.

Londonas grautiņu „varonis” Daniels izlikts no dzīvokļaGrautiņi Londonā

Vardarbība Londonā nerimst

Sociālajos tīklos britus aicina identificēt grautiņu dalībniekus

Kasjauns.lv/ Foto: EPA/LETA, AFP/LETA, ekrānšāviņš no portāla www.dailymail.co.uk


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS