Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Pasaulē

Sievas acu priekšā haizivs nogalina vīru, Seišelu salās slēdz pludmales. VIDEO (13)

 
17.augusts 2011  16:31

Seišelu salās ir slēgtas četras pludmales Praslēnas salā, kur augustā haizivju uzbrukumos gājuši bojā divi ārzemju tūristi. Policija ir slēgusi apmeklētājiem un patrulē Anselacio, Ansežoržetas, Kurjēzas un Senpjēras pludmalēs.

Sievas acu priekšā haizivs nogalina vīru, Seišelu salās slēdz pludmales. VIDEO

Seišelu galvenās salas Maes pludmalēs nekādi ierobežojumi nav noteikti.
Anselacio pludmales koraļļu rifā šomēnes divreiz iekļuva haizivis cilvēkēdājas, un to uzbrukumos gāja bojā viens franču un viens britu tūrists.
Pludmales ir slēgtas, līdz šajos uzbrukumos iesaistītās haizivis tiks noķertas.

Sevišķi traģiski beidzās haizivs uzbrukums britu tūristam. Vīrietis tika līdz nāvei saplosīts savas sievas acu priekšā. Viņa bezpalīdzīgi noskatījās, kā haizivs nogalina vīru, ar kuru sieviete apprecējās tikai desmit dienas iepriekš. Abi bija devušies uz Seišelu salām izbaudīt medusmēnesi.

VIDEO: Haizivs medusmēneša laikā sievas acu priekšā nogalina vīruIepriekšējie haizivju uzbrukumi šajā kūrortā bija notikuši 1963.gadā.
Tūrisma firma brīdināja klientus, ka Seišelu salās ir tikai publiskās pludmales, kur nepatrulē glābēji un kas nav norobežotas ar tīklu, līdz ar to pastāv haizivju uzbrukumu risks.Kasjauns.lv/BNSKomentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS