Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Vaikules jaunajā klipā redzams, kā viņas mājās dzīro krievu zvaigznes (47)

 
27.janvāris 2012  06:03

Dziedātāja Laima Vaikule publiskojusi savu jaunāko videoklipu. Dziesmas „Огоньки” videoklipā redzams ne tikai maestro Raimonds Pauls, bet arī spilgtākās krievu popmūzikas zvaigznes.

Šajā Laimas Vaikules privātmājas viesistabā notika arī klipa filmēšana ar Raimondu Paulu pie klavierēm.

Šajā Laimas Vaikules privātmājas viesistabā notika arī klipa filmēšana ar Raimondu Paulu pie klavierēm.

Dziesmu „Огоньки” komponējis Raimonds Pauls, un tā iekļauta Vaikules topošajā jaunajā albumā. Savukārt videoklips tapis aizvadītajā vasarā un filmēts Laimas skaistajā privātmājā Jūrmalā. Klipā redzama ne tikai Vaikules viesistaba, kur pie klavierēm spēlē Pauls, bet arī Laimas mājas pagalms. Redzamas arī pagalmā novietotās kaķu skulptūras. Interesanti, ka tās ir Jāņa Bārdas īpaši Aspazijas muzejam veidotās 12 kaķu skulptūras, kuras 1998. gada maija vidū bija paredzēts salikt pie Aspazijas mājas, izveidojot astoņus metrus augstu kaķu stabu. Tomēr Jūrmalas dome projekta galīgo izveidi neatbalstīja, tāpēc šos „kaķus” nopirka dziedātāja Laima Vaikule.
Laimas jaunais videoklips izceļas ne tikai ar savdabīgu animāciju, bet arī ar tajā iekļautajiem personāžiem. Īpaši iespaidīga ir klipa noslēgumā redzamā vasaras ballīte, kur Vaikules privātmājas pagalmā dzīro teju visas Krievijas šovbiznesa zvaigznes - Alla Pugačova ar Maksimu Galkinu, „Jaunā viļņa” organizators Igors Krutojs, dziedātāji Filips Kirkorovs, Valērijs Meladze, Leonīds Agutins un citi.

Laimas Vaikules videoklips „Огоньки”

Vaikules jaunajā klipā redzams, kā viņas mājās dzīro krievu zvaigznesCiemos pie Laimas Vaikules

Tik dažādā Laima Vaikule

Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS