Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Novadu ziņas

Saldū plosījies pamatīgs negaiss ar vētru. IESPAIDĪGS VIDEO (35)

 
07.jūlijs 2012  15:02

Sestdienas pēcpusdienā daudzviet Kurzemes centrālajā daļā plosās pērkona negaisi ar spēcīgām lietusgāzēm, zibeņošanu un vētras stipruma vēja brāzmām, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Saldū plosījies pamatīgs negaiss ar vētru. IESPAIDĪGS VIDEO

Saldus meteoroloģisko novērojumu stacija fiksējusi 25m/s spēcīgas vēja brāzmas un stundas laikā nolijuši 27 milimetri lietus, kas atbilst vairāk nekā trešdaļai mēneša normas.

"Latvenergo" operatīvā informācija liecina, ka negaisa dēļ Kurzemes centrālajā daļā notikuši vairāk nekā simt avāriju elektrotīklos, tādēļ vairāki simti mājsaimniecību ir palikušas bez elektrības.

Visā Latvijā valda svelme - gaisa temperatūra lielākoties ir no +27 līdz +32 grādiem, nedaudz vēsāks ir dažviet piekrastē - Liepājā +25 grādi, Kolkā +20 grādu, kā arī vietās, kur Kurzemē plosījies negaiss, ir kļuvis vēsāks - Saldū stundas laikā kļuvis par 10 grādiem vēsāks un pēc negaisa ir tikai +17,5 grādi.

Negaisa mākoņi turpina lēni virzīties uz austrumiem, līdz ar to daudzviet Kurzemē un valsts centrālajos rajonos pēcpusdienā un vakarā iespējama vētra.

Saldus pludo - video:

Saldū plosījies pamatīgs negaiss ar vētru. IESPAIDĪGS VIDEO


BNS /Foto: ekrānuzņēmums no video


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS