Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Tēva portrets uz rokas un notetovēta iekšlūpa. Pašmāju slavenību dīvainākie tetovējumi. FOTO (46)

 
26.augusts 2012  06:44

Latvijas eksprezidenta Valda Zatlera dēls Kārlis šovasar sev uztetovējis tēva portretu, dziedātāja Liene Brikouska nupat šokējusi, aptetovējot iekšlūpu, bet dziedātājs Valters Frīdenbergs lepojas ar uztetovētu vecmāmiņas portretu! Lūk, kā savu ķermeni aptetovē sabiedrībā pazīstami ļaudis!

Tēva portrets uz rokas un notetovēta iekšlūpa. Pašmāju slavenību dīvainākie tetovējumi. FOTO

Viens no izplatītākajiem veidiem, kā ļaudis mēdz izpaust savu brīvību un radošo personību, ir tetovējumi. Gan sendienās, gan arī tagad ar dažādiem simboliem un zīmējumiem uz ādas sabiedrībai tiek raidīti dažnedažādākie ziņojumi. Arī pašmāju slavenībām, izrādās, izdodas visai oriģinālos veidos izcelties, iemūžinot uz ķermeņa sev nozīmīgu informāciju. Tetovēti tiek ne tikai ģimenes locekļu un autoritāšu vārdi, bet pat to portreti!


Brikouska aptetovē iekšlūpu
Dziedātāja un radio „Capital FM” ētera balss Liene Brikouska nebeidz pārsteigt. Viņa savu aptetovēto ķermeni jau iepriekš paspējusi atrādīt plašākai sabiedrībai, piedaloties dažādās pikantās fotosesijās, kur labi redzams ar dažādiem mākslinieciskiem un krāsainiem tetovējumiem rotātais ķermenis. Viens no Lienes beidzamajā laikā veiktajiem tetovējumiem ir pavisam noslēpumains – mutes iekšpusē uz apakšlūpas viņa iemūžinājusi vārdu „Sasha” un maza izmēra sirsniņu.

Liene Brikouska foto ar jauno tetovējumu nesen bija izlikusi publikas apskatei sociālajos tīklos.

Liene Brikouska foto ar jauno tetovējumu nesen bija izlikusi publikas apskatei sociālajos tīklos.

Zatlera dēlam tēva portrets
Lai arī cik neticami tas izklausītos, bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera jaunākais dēls Kārlis Zatlers (19) tik tiešām uz sava ķermeņa uztetovējis tēva portretu!  Apliecinot cieņu savam tēvam, eksprezidenta atvase pie šāda tetovējuma uz kreisās rokas tika šā gada pavasarī. Valdis Zatlers neilgi pēc šī tetovējuma tapšanas gan bilda, ka tetovēšanos neatbalsta, tomēr dēlam neko neaizliedz, respektējot sava nu jau pilngadību sasniegušā bērna izvēli.

Šovasar, nodarbojoties ar ūdenssportu, Kārlis Zatlers beidzot parādīja jauno tetovējumu – tēva Valda Zatlera seju.

Šovasar, nodarbojoties ar ūdenssportu, Kārlis Zatlers beidzot parādīja jauno tetovējumu – tēva Valda Zatlera seju.

Pelnrušķītei rakstīt palīdz Edgars Alans Po
TV šova „Pelnrušķīte” uzvarētāja Kristīne Teilāne (21), kura ir kaismīga kriminālliteratūras cienītāja, šogad tikusi pie sava lielākā iedvesmotāja — rakstnieka Edgara Alana Po — portreta tetovējuma. To viņai uztetovējis draugs Agris Krūmkalns, pie kura jauniete patlaban arī pati apgūst tetovēšanas mākslu.

Kristīne Teilāne ir lepna par leģendārā rakstnieka Edgara Alana Po portretu, kas tetovējuma veidā nu rotā viņas roku.

Kristīne Teilāne ir lepna par leģendārā rakstnieka Edgara Alana Po portretu, kas tetovējuma veidā nu rotā viņas roku.Valters ar tetovējumu godina vecmāmiņu
Mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs gadu pēc savas vecmāmiņas Elizabetes Ogles aiziešanas aizsaulē šogad uztetovējis uz kreisās rokas viņas portretu, skaidrojot, ka tādējādi aizvien jūt sev tik mīļā cilvēka klātbūtni. Tetovējums tapis uz kreisās rokas, sirds pusē. „Ome vienmēr ir bijusi un vienmēr būs viens no maniem vistuvākajiem un nozīmīgākajiem cilvēkiem. Es jūtu, ka viņa ir tepat, mani pieskata, palīdz un sargā,” pārliecināts Valters Frīdenbergs.

Uz Valtera Frīdenberga kreisās rokas – sirds pusē – uztetovēts mūziķa omītes Elizabetes portrets.

Uz Valtera Frīdenberga kreisās rokas – sirds pusē – uztetovēts mūziķa omītes Elizabetes portrets.
Sākot strādāt televīzijā, Ketija uztetovē Monro
Stilīgā TV dīva un radio balss Ketija Dombrovska, kura nesen apprecējās un nu ir uzvārdā Šēnberga, pirms kāda laika uz labās rokas uztetovējusi leģendārās aktrises Merilinas Monro portretu. Viņa atklāj, ka to uztetovējusi pirms četriem gadiem, kolīdz dabūjusi darbu raidījumā „SeMS”. „Tādā veidā iemūžināju savus panākumus un darbu, par kuru biju sapņojusi. Laikam ar tetovējumu gribēju iegūt kaut mazliet tās pārliecības, kas bija Monro,” neslēpa dzīvespriecīgā Ketija.

Ketijas tetovējums tapis par godu tikšanai pie darba televīzijā, par ko savulaik smaidīgā gaišmate bija sapņojusi.

Ketijas tetovējums tapis par godu tikšanai pie darba televīzijā, par ko savulaik smaidīgā gaišmate bija sapņojusi.

Merilinas Monro portrets arī Holivudas aktrise Foksai

Tieši uz labās rokas un tieši Merilinas Monro seja uztetovēta arī Holivudas aktrisei Meganai Foksai. Latviešu TV seja Ketija gan apgalvo, ka savu tetovējumu nebūt nav noskatījusies no pasaulslavenās filmu zvaigznes.

Holivudas aktrises un grāvēja „Transformeri” zvaigznes Meganas Foksas tetovējums.

Holivudas aktrises un grāvēja „Transformeri” zvaigznes Meganas Foksas tetovējums.Tetovējumi, kā meitu zīmējumi
Neba Latvijas zvaigznes ir vienīgās, kas pārsteidz ar neparastiem tetovējumiem. Kad pirms dažiem gadiem Latvijā viesojās Krievijā populārā grupa „Uma 2 rman”, tās solists Vladimirs Kristovskijs Jūrmalas pludmalē nodemonstrēja savu torsu.
Nevarēja nepamanīt, ka uz labās rokas viņam uztetovēti jauki ķiņķēziņi. Šīs figūriņas ļoti atgādināja bērnu zīmējumus, un, kā atzina pats dziedātājs, tie arī ir bērnu zīmējumi. Proti, tetovējumi radīti, par paraugu ņemot viņa četru meitu radošās izpausmes.

Grupas „Uma 2 rman” solists Vladimirs Kristovskijs uz rokas uztetovējis meitu zīmējumus.

Grupas „Uma 2 rman” solists Vladimirs Kristovskijs uz rokas uztetovējis meitu zīmējumus.Stulbākie tetovējumi: 3.daļa


Stulbākie tetovējumi. 2.daļa


Stulbākie tetovējumi: 1.daļa


Foto: Bulls Press, Facebook.com/Boardside.lv, no Izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS