Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Skaistums

Jaunākie aromāti rudenim (1)

 
11.septembris 2012  12:36

Rudens nāk ar jaunumiem arī smaržu pasaulē - Burberry, Boucheron Jaipur un Valentino piedāvā savas aromātu versijas mūsdienīgai sievietei.

Jaunākie aromāti rudenim

Burberry Body
Burberry Body toletes ūdens kompozīcija balstās uz frēzijas, zaļā absinta, persika, rozes, īrisa, sandala koka un vaniļas notīm.  Toletes ūdeņa pudelīte radikāli  atšķiras no iepriekšējiem Burberry līniju aromātiem un tradicionālās Burberry stilistikas. Tai piemīt vertikālas, slaidas formas, ar juvelieru gravējumu, kas atspoguļo Burberry zīmola daudzpusīgumu.
Burberry Body EDT 35 ml – Ls 35,99

Jaunākie aromāti rudenim

Boucheron Jaїpur Bracelet
Boucheron Jaipur Bracelet ir veltījums Indijai. Modes nama izveidotājs Luis Boucheron dievināja šo zemi un savos izstrādājumos vēlējās atklāt un parādīt citiem šīs valsts pasakaino skaistumu. Kādā no saviem ceļojumiem, Japur pilsētā viņu iepriecināja satriecošā Nauratan aproce, kas tiek izsniegta topošajai līgava, lai nestu laimi. Šai aprocei viņš veltīja veselu juvelierdarbu kolekciju.

Arī aromātā visas detaļas - krāsu izvēle, forma un smaržas notis atgādina par burvīgo Nauratan dārglietu. Aromāta kompozīcija veidota no verbēnas un vijolīšu lapiņu aromātiem. Hiacints un majpuķīte nemanāmi sajaucas ar ādas aromātu,  kas padara sievieti par īsto dārgakmeni Boucheron kolekcijā.
Boucheron Jaipur Bracelet EDP 50 ml – Ls 49,99

Jaunākie aromāti rudenim

Valentina Assoluto  no Valentino
Modes nams Valentino piedāvā aromāta Valentina atjaunotu versiju- Valentina Assoluto. Parfimērs Olivje Kresps raksturo to kā „vēl kārdinošāku, ar nakts īpašu noskaņu”. Itālijas bergamote, Sicīlijas persiks un baltā trifele no Albas Pjemonta atver Valentina Assoluto virsnotis.  Aromāta sirds smaržo pēc reibinošiem tuberozes ziediem, Vidusjūras jasmīna un maigas Madagaskāras  vaniļas.   Šipru bāze balstās uz ciedra un pačuli zīdainām notīm .  
Valentino Assoluto EDP 50 ml – Ls 61.99

Pastaiga.lv/ Foto no publicitātes materiāliem

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS