Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga 6°C. saulains
A vējš 3 m/s
ceturtdiena, 2014.g. 24. aprīlis 09:34
Vārda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kafija pasaulē kļūst arvien dārgāka (7)

Arabikas kafijas cena pasaules tirgū otrdien sasniegusi 26 mēnešos augstāko līmeni saistībā ar sausumu Brazīlijā, kas ir pasaulē lielākā kafijas ražotāja un eksportētāja.
Komentāri (7)

Amsterdamā plāno ierobežot marihuānas tirdzniecību Sarkano lukturu ielā (1)

Amsterdamas pašvaldība saņēmusi tiesas atļauju aizliegt marihuānas tirdzniecības vietas slavenajā Sarkano lukturu rajonā, kur atrodas daudz bordeļu.
Komentāri (1)

Krievija piedāvā ES un Ukrainai rīkot sarunas par gāzes piegādēm (1)

Krievija trešdien piedāvāja pirmdien Maskavā rīkot trīspusējās sarunas ar Eiropas Savienību (ES) un Ukrainu par gāzes piegādēm Eiropai.
Komentāri (1)

"WhatsApp" lietotāju skaits sasniedzis pusmiljardu

Mobilās ziņapmaiņas pakalpojums "WhatsApp", par kura iegādi paziņojis ASV sociālais komunikācijas gigants "Facebook", pavēstījis, ka tam šobrīd ir 500 miljoni regulāro, aktīvo lietotāju...
Komentāri

Krievu tūristi vairs nealkst apmeklēt Latviju un Lietuvu (20)

Krievijas rubļa vērtības krišanās un ārpolitiskā situācija šajā pavasarī būtiski samazinājusi Krievijas tūristu pieprasījumus pēc ceļojumiem uz Eiropu, īpaši uz Latviju un Lietuvu, pavēstīja Krievija tūrisma...
Komentāri (20)

Amsterdamā plāno ierobežot marihuānas tirdzniecību Sarkano lukturu ielā (1)

Amsterdamā plāno ierobežot marihuānas tirdzniecību Sarkano lukturu ielā
24.aprīlis 2014 08:12
Amsterdamas pašvaldība saņēmusi tiesas atļauju aizliegt marihuānas tirdzniecības vietas slavenajā Sarkano lukturu rajonā, kur atrodas daudz bordeļu.

Krievija piedāvā ES un Ukrainai rīkot sarunas par gāzes piegādēm (1)

Krievija piedāvā ES un Ukrainai rīkot sarunas par gāzes piegādēm
24.aprīlis 2014 02:39
Krievija trešdien piedāvāja pirmdien Maskavā rīkot trīspusējās sarunas ar Eiropas Savienību (ES) un Ukrainu par gāzes piegādēm Eiropai.

Kafija pasaulē kļūst arvien dārgāka (7)

Kafija pasaulē kļūst arvien dārgāka
23.aprīlis 2014 19:45
Arabikas kafijas cena pasaules tirgū otrdien sasniegusi 26 mēnešos augstāko līmeni saistībā ar sausumu Brazīlijā, kas ir pasaulē lielākā kafijas ražotāja un eksportētāja.

"WhatsApp" lietotāju skaits sasniedzis pusmiljardu

"WhatsApp" lietotāju skaits sasniedzis pusmiljardu
23.aprīlis 2014 18:19
Mobilās ziņapmaiņas pakalpojums "WhatsApp", par kura iegādi paziņojis ASV sociālais komunikācijas gigants "Facebook", pavēstījis, ka tam šobrīd ir 500 miljoni regulāro, aktīvo lietotāju visā pasaulē.

Krievu tūristi vairs nealkst apmeklēt Latviju un Lietuvu (20)

Krievu tūristi vairs nealkst apmeklēt Latviju un Lietuvu
23.aprīlis 2014 14:33
Krievijas rubļa vērtības krišanās un ārpolitiskā situācija šajā pavasarī būtiski samazinājusi Krievijas tūristu pieprasījumus pēc ceļojumiem uz Eiropu, īpaši uz Latviju un Lietuvu, pavēstīja Krievija tūrisma industrijas savienības pārstāve Irina Tjurina.

Tiesa atzīst par fiktīvu "Norvik Banka" noslēgtu darījumu par 6 miljoniem eiro (4)

Tiesa atzīst par fiktīvu "Norvik Banka" noslēgtu darījumu par 6 miljoniem eiro
23.aprīlis 2014 14:04
Ar Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas 2014.gada 14.aprīļa spriedumu Tiesa secināja, ka AS “Norvik Banka” ir noslēgusi fiktīvu aizdevuma līgumu 6 miljonu Euro apmērā, un aiz šī darījuma apslēptas pašas bankas vai ar to saistītu personu interese naudas līdzekļus novirzīt citām vajadzībām.

Ekonomikas eksperti: PVN paaugstināšana ir neizbēgama. VIDEO (86)

Ekonomikas eksperti: PVN paaugstināšana ir neizbēgama. VIDEO
22.aprīlis 2014 15:48
2015. gadā varētu pieaugt pievienotās vērtības nodoklis (PVN). Par to jau spriežot valdības un Saeimas kuluāros. Budžeta eksperti to uzskata par neizbēgamu, bet uzņēmēji par nepieļaujamu. Visdrīzāk līdz Saeimas vēlēšanām politiķi par to nelems, bet pēc tam PVN varētu celties.

Par negodīgu darbību "Bigbank" nāksies maksāt iespaidīgu sodu (4)

Par negodīgu darbību "Bigbank" nāksies maksāt iespaidīgu sodu
22.aprīlis 2014 15:12
(Papildināts 17:14) Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aizliedzis AS "Bigbank" realizēt negodīgu komercpraksi un uzlicis par pienākumu "Bigbank" grozīt no 2008.gada 2.decembra līdz 2011.gada 30.aprīlim noslēgtajos aktīvajos līgumos procentu aprēķināšanas kārtību.

Īrijā viņa fasēja gaļu. Atgriežoties Latvijā, ārzemju pieredze traucē atrast darbu (193)

Īrijā viņa fasēja gaļu. Atgriežoties Latvijā, ārzemju pieredze traucē atrast darbu
22.aprīlis 2014 06:10
Ir cilvēki, kuri joprojām savu nākotni ar Latviju nesaista un dodas laimi meklēt uz Īriju, Lielbritāniju, Norvēģiju un citur, tomēr pēdējā laikā arvien vairāk dzirdams par tiem, kuri nolēmuši atgriezties dzimtenē. Taču - ko darīt, ja ārzemēs gūtā darba pieredze Latvijā netiek novērtēta?

Cauruļvadu tirgotāja "Pipelife Latvia" apgrozījums un peļņa pērn samazinājušies

22.aprīlis 2014 02:40
Cauruļvadu tirgotāja "Pipelife Latvia" apgrozījums un peļņa pērn samazinājušies, liecina "Firmas.lv" informācija.

IKT pakalpojumu eksports pērn pieaudzis par 20%

21.aprīlis 2014 23:20
Salīdzinot ar 2012.gadu, pērn informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares pakalpojumu eksports audzis par piektdaļu, paziņoja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas prezidente Signe Bāliņa.

Vairāk nekā 34 000 bezdarbnieku trūkst motivācijas meklēt darbu (76)

Vairāk nekā 34 000 bezdarbnieku trūkst motivācijas meklēt darbu
21.aprīlis 2014 09:40
Aptuveni 34 603 jeb 36% valstī reģistrēto bezdarbnieku ir augsts darba atrašanas iespēju līmenis, bet trūkst motivācijas meklēt darbu, liecina pirmie Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) veiktās bezdarbnieku profilēšanas rezultāti.

Šogad pie zemenēm varēsim tikt agrāk nekā citus gadus

Šogad pie zemenēm varēsim tikt agrāk nekā citus gadus
20.aprīlis 2014 19:00
Šonedēļ Latvijā jau novāktas pirmās gatavās zemenes, kas tiek audzētas apkurināmās siltumnīcās.

Pērn ārvalstu tiešās investīcijas Latvijā bija 608,9 miljoni eiro

19.aprīlis 2014 21:46
Kopējās ārvalstu tiešās investīcijas 2013.gadā Latvijā bija 608,9 miljoni eiro, kas ir 2,6% no iekšzemes kopprodukta, teikts centrālās bankas izdevumā "Latvijas maksājumu bilance".

"airBaltic" tagad ļaus lidojot lietot planšetdatorus un citas ierīces (1)

19.aprīlis 2014 08:12
Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" no piektdienas pasažieriem ļauj izmantot savus planšetdatorus, elektroniskos grāmatu lasītājus, atskaņotājus, spēļu un citas personīgās elektroniskās ierīces no iekāpšanas brīža līdz izkāpšanai, informēja uzņēmumā.

Būvnieki pat pēc Zolitūdes traģēdijas aizvien taupa uz materiālu kvalitāti. VIDEO (21)

Būvnieki pat pēc Zolitūdes traģēdijas aizvien taupa uz materiālu kvalitāti. VIDEO
18.aprīlis 2014 22:31
Lai arī kopš Zolitūdes traģēdijas drīz būs aizritējis pusgads, apgalvot, ka celtniecības jomā tikumi būtu mainījušies īsti nevar. Lai gan celtnieki sākuši pievērst lielāku uzmanību materiālu tehniskajai dokumentācijai, to reālo kvalitāti laboratoriju apstākļos pārbauda vien retais. Aizvien esošās problēmas nozarē nenoliedz arī Ekonomikas ministrija, tomēr tā norāda - ar likumdošanas un represīvām metodēm visu nav iespējams panākt. Jāmainās arī nozarei. Vairāk skatieties LTV sižetā!

Latvijā ir 170 uzņēmumu vadītāju ar uzvārdu Zaķis, 40 Pūpoli un 27 Oliņas

18.aprīlis 2014 13:30
Latvijā kopumā 170 uzņēmumu amatpersonām vai to dalībniekiem ir uzvārds Zaķis, liecina SIA "Firmas.lv" apkopotā informācija par uzņēmumiem, kuru nosaukumi vai to vadītāju uzvārdi rada asociācijas ar Lieldienām.

Pret Daugavpils latviešu bāru "Artilērijas pagrabi" izvērš nomelnošanas kampaņu (95)

Pret Daugavpils latviešu bāru "Artilērijas pagrabi" izvērš nomelnošanas kampaņu
18.aprīlis 2014 06:10
Pret Daugavpils bāru „Artilērijas pagrabi”, kurā konsekventi ar apmeklētājiem runā latviešu valodā, tiek izvērsta nomelnojoša kampaņa. Tiek apgalvots, ka Daugavpils krievi demonstratīvi dodas uz bāru un savu neapmierinātību ar krievu valodas ignoranci pauž, sarīkojot kautiņus un spārdot bāra leti.

Lieldienās saīsināts darba laiks Rīgas tirgiem un daļai lielveikalu

17.aprīlis 2014 23:57
Lielākā daļa tirdzniecības centru un lielveikalu tīklu Lieldienu brīvdienās strādās kā parasti, savukārt izmaiņas darba laikos būs lielveikala tīkla "Maxima" veikalos, Rīgas tirgos un universālveikalā "Stockmann".

Baltās olas šogad veikalos var nopirkt lētāk nekā tirgū (4)

Baltās olas šogad veikalos var nopirkt lētāk nekā tirgū
17.aprīlis 2014 20:03
Lieldienās iecienītās baltās olas izdevīgāk pirkt lielveikalos, nevis tirgū. Zemo cenu veikalos desmit olas varam nopirkt vismaz par 50 eirocentiem lētāk nekā Rīgas Centrāltirgū. Turklāt olu cenas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu Lieldienām, ir manāmi kritušās gan tirgū, gan veikalos.

"Valmieras stikla šķiedra" sākusi veidot uzņēmumu ASV (5)

"Valmieras stikla šķiedra" sākusi veidot uzņēmumu ASV
17.aprīlis 2014 17:38
"Valmieras stikla šķiedra", izvērtējot turpmāku uzņēmuma attīstību, ir sākusi darbības uzņēmuma "Valmiera Glass USA Corp." dibināšanai ASV, liecina uzņēmuma paziņojums "NASDAQ OMX Riga".

PVD reidā konstatē lielu daudzumu vecu Polijas olu (17)

PVD reidā konstatē lielu daudzumu vecu Polijas olu
17.aprīlis 2014 12:22
(Ziņa papildināta 13:48) Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), pirms Lieldienām veicot pārbaudes pārtikas aprites uzņēmumos, konstatējis, ka kāda vairumtirdzniecības uzņēmuma noliktavā atrodas liels daudzums - vairāk nekā 40 000 - Polijas izcelsmes vistu olu, kurām ražotāja noteiktais derīguma termiņš beidzies 14.aprīlī, informē PVD pārstāve Anna Joffe.

"Sony" pārdevis jau septiņus miljonus "PlayStation 4"

"Sony" pārdevis jau septiņus miljonus "PlayStation 4"
17.aprīlis 2014 10:41
Japānas elektronikas uzņēmums "Sony Corp." ceturtdien paziņoja, ka pasaulē pārdevis septiņus miljonus jaunākās paaudzes videospēļu konsoļu "PlayStation", kas tirdzniecībā nonāca pērnā gada nogalē.

Daugavas baseinā ielaisti 300 000 lašu mazuļu (1)

17.aprīlis 2014 06:17
Daugavas baseinā šodien salaisti 300 000 lašu mazuļu, un dažādu zivju sugu mazuļu laišana Daugavas baseinā turpināsies vēl līdz maija vidum, informēja uzņēmumā "Latvenergo".

Ko tagad dara sabrukušā veikala "Maxima" būvnieki? VIDEO (7)

Ko tagad dara sabrukušā veikala "Maxima" būvnieki? VIDEO
16.aprīlis 2014 21:53
Trešdienas vakarā LTV Panorāma skaidroja, ar ko pašlaik nodarbojas par sagruvušās ēkas celtniecību atbildīgie būvnieki. Vairāk - LTV sižetā.

"Liepājas osta LM" tiks pārdota atsevišķi (1)

"Liepājas osta LM" tiks pārdota atsevišķi
16.aprīlis 2014 20:50
Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" pārdošanas plāns tiks precizēts - paredzēts, ka "Liepājas metalurga" meitasuzņēmums AS "Liepājas osta LM" tiek pārdots atsevišķi no pamatražotnes, savukārt ostas pakalpojumu pieejamību ražotnei garantēs jaunizveidotais meitasuzņēmums SIA "50.piestātne", biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Liepājas metalurga" maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

"Latvijas Krājbanka" martā iztērē 1,024 miljonus, lai atgūtu 6,698 miljonus eiro

"Latvijas Krājbanka" martā iztērē 1,024 miljonus, lai atgūtu 6,698 miljonus eiro
16.aprīlis 2014 17:48
Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" maksātnespējas procesa izdevumi martā bija 1,024 miljoni eiro, liecina oficiālajā izdevumā publicētais pārskats.

"Latvijas Dzelzceļam" pērn bijusi iespaidīga peļņa (1)

"Latvijas Dzelzceļam" pērn bijusi iespaidīga peļņa
16.aprīlis 2014 15:51
"Latvijas Dzelzceļš" (LDz) peļņa pērn ir bijusi ievērojami lielāka nekā citus gadus - 56,1 miljons latu (79,8 miljoni eiro), taču lielākā daļa - 43,7 miljoni latu (62,18 miljoni eiro) - ir gūta no kravu vagonu parka pārvērtēšanas un nodošanas meitassabiedrībai "LDz Cargo", kas ir vienreizējs darījums un nav saistīts ar naudas plūsmu, šodien preses konferencē skaidroja LDz viceprezidents Aivars Strakšas.

Latvijā martā trešā zemākā inflācija Eiropas Savienībā

Latvijā martā trešā zemākā inflācija Eiropas Savienībā
16.aprīlis 2014 15:08
Gada inflācija Latvijā šā gada martā bija 0,3%, kas ir trešais zemākais līmenis no visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.

42% Latvijas ģimeņu ir grūtības savilkt kopā galus (22)

42% Latvijas ģimeņu ir grūtības savilkt kopā galus
16.aprīlis 2014 10:06
Latvijā 10% ģimeņu gandrīz ik mēnesi neizdodas sabalansēt ienākumus un izdevumus, bet 42% ar šādu situāciju saskaras laiku pa laikam, atzīmēja "Swedbank" Privātpersonu finanšu institūta direktore Adriāna Kauliņa, atsaucoties uz veikto aptauju.

Kēksi, šokolādes, jogurti – par dažiem centiem un beigušos derīguma termiņu (67)

Kēksi, šokolādes, jogurti – par dažiem centiem un beigušos derīguma termiņu
16.aprīlis 2014 06:10
Par dažiem centiem pārdod kēksus, šokolādi, sausās zupas, bulciņas, maizi, kafiju un pat piena izstrādājumus. Viss jau būtu labi, ja vien precēm nebūtu beidzies derīguma termiņš. Šādu ainu „uzbur” neviens cits kā nelegālie tirgoņi, kuri savu preci izkārto uz milzīgiem, pārvietojamiem ratiem vai daudzās kartona kastēs un cenšas „iesmērēt” Rīgas Centrāltirgus apmeklētājiem. Jāatzīst gan – šeit katrs pats ir atbildīgs par to, ko iegādājas.

"Google" iegādājas bezpilota lidaparātu ražotāju

16.aprīlis 2014 02:23
Interneta gigants "Google" iegādājies ASV bezpilota lidaparātu ražotāju "Titan Aerospace", kas varētu palīdzēt uzņēmumam paplašināt interneta piekļuvi.

Investori apliecinājuši interesi par banku "Citadele"

15.aprīlis 2014 23:29
Investori ir apliecinājuši interesi gan kļūt par bankas "Citadele" stratēģiskajiem ieguldītājiem, akcijas iegādājoties tiešā pārdošanas darījumā, gan arī investoriem ir interese par akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO), akcijas iegādājoties biržā, par to valdību informējis konsultants "Societe Generale".

Izskan runas, ka valstī varētu tikt paaugstināts PVN (19)

Izskan runas, ka valstī varētu tikt paaugstināts PVN
15.aprīlis 2014 18:07
Latvijā plāno palielināt pievienotās vērtības nodokli (PVN) par vienu vai diviem procentpunktiem, paziņojumā mikroemuāru vietnē "twitter" norāda Nacionālās apvienības deputāts Gatis Sprūds.

Notiks seminārs Baltijas kontaktu centru profesionāļiem

15.aprīlis 2014 15:15
Trešdien, 23. aprīlī, Rīgā notiks Baltijas seminārs “Izpēti inovācijas klientu apkalpošanas nozarē”, kurā dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajām tendencēm un IT tehnoloģiju sniegtajām inovācijām efektīvākai klientu apkalpošanai. Tāpat seminārā nozares profesionāļi stāstīs par uzņēmumu izaicinājumiem un to risinājumiem klientu apkalpošanā, kā arī demonstrēs labākās brīvroku ierīces noslogotiem kontaktu centriem.
  1-3535-7070-105105-140140-175175-210210-245245-280280-315