Seko Kasjauns.lv tīklā
migla
Laika ziņas: Rīga 0°C. migla
D vējš 3 m/s
svētdiena, 2014.g. 23. novembris 09:08
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Par spīti propagandai, maskavieši vēlas atpūsties Eiropā (40)

Kaut arī attiecības starp Krieviju un Eiropas Savienību Ukrainas notikumu sakarā pēdējā gada laikā ir vairāk nekā saspīlētas, krievi tomēr vislabprātāk savas brīvdienas vēlas pavadīt Eiropas Savienībā. Starp desmit populārākajiem maskaviešu ceļojumu galamērķiem ir tikai un vienīgi ES pilsētas.
Komentāri (40)

Latvijas Pasts iegādājies pirmo elektromobili; kopējās izmaksas - 38 120 eiro (2)

Latvijas Pasts iegādājies pirmo elektromobili - "Nissan e-NV200", kura kopējās izmaksas sasniedz 38 120 eiro, informēja uzņēmumā.
Komentāri (2)

Noskaidrots, kāds ir tipisks tūrists, kas apmeklē Rīgu (5)

Visbiežāk Rīgu apmeklē 36 gadus vecs vīrietis ar vidējiem ieņēmumiem, kas ieradies ar lidmašīnu, divas līdz trīs dienas uzturas četru zvaigžņu viesnīcā un personiskajiem tēriņiem iztērē vidēji 74,86 eiro dien...
Komentāri (5)

Ministrs Kaspars Gerhards grib redzēt Baibu Broku Rīgas brīvostā (36)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) plāno nomainīt ministrijas pārstāvjus Ventspils un Rīgas ostu valdēs.
Komentāri (36)

Ogrē "Fazer" uzsāk jaunas maiznīcas celtniecību (5)

Maizes, cepumu un saldumu ražotājs „Fazer” Ogrē uzsācis jaunas ražotnes celtniecību, kas ir vērienīgākais uzņēmuma attīstības projekts Baltijas valstīs. Jaunā ražotne darbu varētu uzsākt nākamā gada rudenī.
Komentāri (5)

Latvijas Pasts iegādājies pirmo elektromobili; kopējās izmaksas - 38 120 eiro (2)

Latvijas Pasts iegādājies pirmo elektromobili; kopējās izmaksas - 38 120 eiro
22.novembris 2014 18:29
Latvijas Pasts iegādājies pirmo elektromobili - "Nissan e-NV200", kura kopējās izmaksas sasniedz 38 120 eiro, informēja uzņēmumā.

Pasaules ultrabagātnieki kļūst vēl bagātāki (1)

22.novembris 2014 09:40
0,004% pasaules pieaugušo iedzīvotāju pieder manta ar kopējo vērtību apmēram 30 triljonu ASV dolāru (24 triljonu eiro) apmērā, kas ir 13% no kopējās pasaules bagātības, turklāt šie ultrabagātnieki kļuvuši vēl bagātāki nekā iepriekš, liecina Šveices bankas UBS un luksusa nozares konsultāciju firmas "Wealth-X" veikts pētījums.

Par spīti propagandai, maskavieši vēlas atpūsties Eiropā (40)

Par spīti propagandai, maskavieši vēlas atpūsties Eiropā
22.novembris 2014 06:10
Kaut arī attiecības starp Krieviju un Eiropas Savienību Ukrainas notikumu sakarā pēdējā gada laikā ir vairāk nekā saspīlētas, krievi tomēr vislabprātāk savas brīvdienas vēlas pavadīt Eiropas Savienībā. Starp desmit populārākajiem maskaviešu ceļojumu galamērķiem ir tikai un vienīgi ES pilsētas.

Noskaidrots, kāds ir tipisks tūrists, kas apmeklē Rīgu (5)

Noskaidrots, kāds ir tipisks tūrists, kas apmeklē Rīgu
21.novembris 2014 18:18
Visbiežāk Rīgu apmeklē 36 gadus vecs vīrietis ar vidējiem ieņēmumiem, kas ieradies ar lidmašīnu, divas līdz trīs dienas uzturas četru zvaigžņu viesnīcā un personiskajiem tēriņiem iztērē vidēji 74,86 eiro dienā, secināts jaunākajā Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) veiktajā pētījumā.

Nīcas zivju konservu ražotājs "Piejūra" pārorientējis eksportu no Krievijas uz Eiropu un ASV

21.novembris 2014 03:23
Nīcas novada zivju konservu ražotājs SIA "Piejūra" līdzšinējos 97% eksporta uz Krieviju pārorientējis uz citiem tirgiem, līdz ar to patlaban tikai 50% no uzņēmuma eksportētās produkcijas tiek vesta uz kaimiņvalsti, informēja uzņēmuma pārdošanas direktors Māris Daude.

"Latvijas Loto" atsakās izmaksāt laimestu par brāķētu biļeti; uzraugi vērtēs gadījumu (4)

20.novembris 2014 23:48
Latvijas izložu un loteriju rīkotājs "Latvijas Loto" atteicies izmaksāt laimestu par, iespējams, tipogrāfijā brāķētu biļeti.

Balvu par Latvijas biznesa sekmēšanu Igaunijā saņem ēdnīcu tīkla "Daily" īpašniece

20.novembris 2014 21:12
Šodien Latvijas un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētajā abu valstu uzņēmēju biznesa forumā jau otro gadu tika pasniegta balva par ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā ziemeļu kaimiņvalstī "Livonijas balva", ko šogad ieguva ēdnīcu tīkla "Daily" īpašniece SIA "Baltic Restaurants Latvia".

Latvijas slēpošanas kalnos šogad atpūta būs dārgāka (13)

Latvijas slēpošanas kalnos šogad atpūta būs dārgāka
20.novembris 2014 18:40
Latvijas slēpošanas kalnu īpašnieki attiecībā uz jaunās sezonas sākšanu patlaban ir nogaidoši, atzīst aptaujātie slēpošanas trašu pārstāvji. Atsevišķu trašu pārstāvji arī apliecina, ka šosezon plāno palielināt pakalpojumu cenas.

Pirmo "Bordo karotīti" piešķir "Aloja-Starkelsen" želejām (5)

Pirmo "Bordo karotīti" piešķir "Aloja-Starkelsen" želejām
20.novembris 2014 13:23
Kartupeļu cietes ražošanas uzņēmums SIA "Aloja-Starkelsen" kļuvis par pirmo uzņēmumu, kas saņēmis tiesības izmantot Latvijas pārtikas kvalitātes zīmi "Bordo karotīte", ar kuru marķē vietējos produktus, kas ražoti no importētām izejvielām, atbilst paaugstinātas kvalitātes prasībām un nesatur ģenētiski modificētus organismus.

Vēja parku attīstītājs "Winergy" starptautiskajā šķīrējtiesā vērsies pret Latviju (1)

Vēja parku attīstītājs "Winergy" starptautiskajā šķīrējtiesā vērsies pret Latviju
20.novembris 2014 11:06
Vēja parku attīstītāja SIA "Winergy" īpašnieks Indreks Kuivaliks sācis starptautiskās šķīrējtiesas procesu pret Latvijas valsti, prasot ne mazāk kā 51 miljona eiro kompensāciju.

"McDonalds" atkal atver restorānu Puškina laukumā Maskavas centrā. FOTO (4)

"McDonalds" atkal atver restorānu Puškina laukumā Maskavas centrā. FOTO
19.novembris 2014 20:10
ASV ātrās ēdināšanas tīkls "McDonald's" trešdien Maskavā pirmo reizi četru mēnešu laikā atvēra savu pazīstamāko restorānu Krievijas galvaspilsētas centrā, kas atrodas Puškina laukumā, pēc tam, kad Krievija pēc Rietumu noteiktajām sankcijām par krīzi Ukrainā lika slēgt "McDonald's" restorānus, apsūdzot tos higiēnas normu pārkāpumos.

Saistībā ar Krievijas embargo Eiropa Latvijas piensaimniekiem piešķir tikai 7,7 miljonus (8)

Saistībā ar Krievijas embargo Eiropa Latvijas piensaimniekiem piešķir tikai 7,7 miljonus
19.novembris 2014 12:04
Eiropas Komisija vakar apstiprinājusi lēmumu piešķirt 28 miljonu eiro atbalstu Igaunijas, Latvijas un Lietuvas piena ražotājiem, kas tiks novirzīts zaudējumu segšanai saistībā ar Krievijas aizliegumu ievest Eiropas Savienības lauksaimniecības produktus, liecina EK paziņojums.

"Maxima" par gandrīz 7 miljoniem cilvēciskojusi apstākļus darbiniekiem (33)

"Maxima" par gandrīz 7 miljoniem cilvēciskojusi apstākļus darbiniekiem
19.novembris 2014 08:51
Mazumtirgotājs "Maxima Latvija" darba apstākļu uzlabošanā pēc pērn novembrī notikušās traģēdijas investējusi 6,4 miljonus eiro, trešdien intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" teica "Maxima Latvija" valdes locekle Jeļena Kondrašova.

Nākamgad elektrība sitīs pa mūsu maciņiem (92)

Nākamgad elektrība sitīs pa mūsu maciņiem
19.novembris 2014 06:15
No nākamā gada par elektrību maksāsim citādāk un dārgāk. Tiek atvērts elektroenerģijas tirgus, un mājsaimniecībām līdz 15. decembrim jāizvēlas, no kura tirgotāja pirkt elektrību.

Dombrovskis: jārespektē vienošanās par daudzgadu Eiropas budžeta plānu (1)

18.novembris 2014 23:55
Sarunās par Eiropas Savienības (ES) nākamā gada budžetu jārespektē vienošanās par daudzgadu budžetu 2014.-2020.gadam, aģentūrai LETA sacīja ekspremjers, Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (V).

Nīderlandes finanšu ministrs atzīst, ka 2012.gadā valsts gatavojās eiro sabrukumam (1)

18.novembris 2014 23:33
Nīderlandes finanšu ministrs Jerūns Deiselblūms ir atzinis, ka valdība izstrādāja plānus, kā rīkoties, ka 2012.gada vasarā būtu sagruvusi eiro zonas vienotā valūta.

Latvijas arhitektu birojs izstrādās Maskavas metro stacijas arhitektūru (3)

18.novembris 2014 17:06
Latvijas arhitektu birojs "United Riga Architect" uzvarējis atklātajā konkursā par Maskavas metro staciju "Solncevo" un "Novoperedelkino" arhitektoniskā noformējuma izstrādi, liecina ziņu aģentūras TASS informācija.

Krievijas centrālā banka: rublis kļuvis nekontrolējams (7)

Krievijas centrālā banka: rublis kļuvis nekontrolējams
18.novembris 2014 16:15
Krievijas centrālā banka "Bank Rossii" neuzskata par iespējamu kontrolēt rubļa kursu pašreizējos ekonomikas apstākļos.

Igaunija un Somija vienojas būvēt divus sašķidrinātās gāzes termināļus (5)

Igaunija un Somija vienojas būvēt divus sašķidrinātās gāzes termināļus
18.novembris 2014 15:42
Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass un Somijas premjers Aleksandrs Stubs pirmdien vienojās par divu sašķidrinātās dabasgāzes termināļu būvi abās valstīs, kuru savienos cauruļvads.

ES valdības un eiroparlaments nevienojas par nākamā gada budžetu

ES valdības un eiroparlaments nevienojas par nākamā gada budžetu
18.novembris 2014 10:32
Eiropas Savienības (ES) valdības un Eiropas Parlaments (EP) nav spējuši panākt vienošanos par nākamā gada bloka budžeta izdevumiem.

Vai pēc četru kolēģu traģiskās bojāejas "Maximas" vadība sākusi cienīt darbiniekus? VIDEO (20)

Vai pēc četru kolēģu traģiskās bojāejas "Maximas" vadība sākusi cienīt darbiniekus?  VIDEO
17.novembris 2014 22:13
5000 jaunas formas, ērtāki krēsli kasieriem un beidzot saruna ar darbiniekiem, kurus līdz šim uzskatīja tikai par mazām skrūvītēm sava biznesa mašinērijā. Tā īsumā varētu raksturot vadības solītās vērienīgās pārmaiņas, ko aptuveni astoņi tūkstoši uzņēmuma “Maxima” darbinieki ir pieredzējuši šajā gadā pēc Zolitūdes traģēdijas. Viņu četru kolēģu nāve zem betona blokiem vismaz rosinājusi izmaiņas visos pārējos veikalos.

Septembrī ievērojami pieaudzis eirozonas ārējās tirdzniecības pārpalikums

17.novembris 2014 16:52
Sezonāli neizlīdzinātais eirozonas ārējās tirdzniecības pārpalikums šā gada septembrī palielinājies līdz 18,5 miljardiem eiro, salīdzinot ar 8,6 miljardiem eiro augustā, liecina Eiropas Savienības (ES) statistikas biroja "Eurostat" apkopotā informācija.

Igauņi ievieš zīmolu "Igaunijas piens"

17.novembris 2014 02:08
Oktobra nogalē Igaunijas piena ražotāju apvienība "EPIKO" paziņoja par jauna zīmola "Igaunijas piens" ieviešanu, kas radīts kā reakcija uz sarežģīto situāciju piena nozarē pēc Krievijas embargo ieviešanas, ziņo Igaunijas portāls "www.postimees.ee".

Pat pēc Zolitūdes traģēdijas būvnieki "Re&Re" saņēmuši 11 miljonu eiro valsts pasūtījumus (33)

Pat pēc Zolitūdes traģēdijas būvnieki "Re&Re" saņēmuši 11 miljonu eiro valsts pasūtījumus
16.novembris 2014 21:39
Būvkompānija "Re&Re", kas bija galvenais būvuzņēmējs "Maxima Zolitūde" projektā, gada laikā pēc traģēdijas saņēmis valsts un pašvaldību pasūtījumus vismaz 11 miljonu eiro apmērā, svētdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".

Kafijas veikalu tīklu "Coffee Inn" pamet vienīgais valdes loceklis Nartauts (2)

16.novembris 2014 16:45
Kafijas veikalu tīkla "Coffee Inn" pārvaldošā uzņēmuma SIA "Coffee Inn" valdi pametis tās vienīgais valdes loceklis Laurīns Nartauts, liecina "Firmas.lv" informācija.

Matīss: Latvijas tranzīta koridors funkcionēs arī tad, ja nebūs Krievijas kravu (7)

Matīss: Latvijas tranzīta koridors funkcionēs arī tad, ja nebūs Krievijas kravu
16.novembris 2014 10:49
Ja Krievijas izcelsmes kravas netiks novirzītas tranzītā caur Latviju, tas nenozīmē, ka tranzīta koridors nefunkcionēs un tranzīta kravu nebūs, intervijā aģentūrai LETA norāda satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Iedzīvotāji pie sevis glabā miljoniem latu, kas nav samainīti eiro valūtā (36)

Iedzīvotāji pie sevis glabā miljoniem latu, kas nav samainīti eiro valūtā
15.novembris 2014 21:13
Pagājušajā gadā un laikā līdz šī gada 1.novembrim no apgrozības ir izņemts 37,1% lata monētu 26,9 miljonu latu vērtībā (141,7 miljoni gabalu) un 94,3% lata banknošu 925,8 miljonu latu vērtībā (46,5 miljoni gabalu), informēja Latvijas Bankas Preses dienests.

Satiksmes ministrija noraida kritiku par "Rail Baltica" projekta labumu (2)

15.novembris 2014 20:21
Satiksmes ministrija (SM) noraida izskanējušo kritiku par Eiropas platuma dzelzceļa projekta "Rail Baltica" neefektivitāti un nepieciešamību labāk līdzekļus novirzīt esošās infrastruktūras modernizācijai un elektrifikācijai, uzsverot, ka šie "ir divi dažādi projekti".

"Nordeka" vadība uzskata, ka streiko tikai astoņi autobusu šoferi (16)

"Nordeka" vadība uzskata, ka streiko tikai astoņi autobusu šoferi
15.novembris 2014 11:19
Starppilsētu pasažieru pārvadājumos autobusu šoferiem atalgojuma likme par kilometru dažādos uzņēmumos svārstās no 1,3 līdz 1,8 centiem par kilometru, informēja Autotransporta direkcijā (ATD). Jau vēstīts, ka uzņēmumā "Nordeka" šoferi pieteikuši streiku, cīnoties par lielāku atalgojumu.

Tūristi no Krievijas šogad vairs "neraujas" Jaungadu svinēt Rīgā (39)

Tūristi no Krievijas šogad vairs "neraujas" Jaungadu svinēt Rīgā
15.novembris 2014 09:44
Nestabilā Krievijas rubļa kursa dēļ šīs valsts tūristu skaits uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu Latvijā varētu būt pat uz pusi mazāks nekā pērn, liecina tūrisma kompāniju pārstāvju teiktais.

"LDz" savos meitasuzņēmumos samazina valdes locekļu skaitu

14.novembris 2014 18:50
Turpmāk VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) meitassabiedrībās valdes locekļu skaits nepārsniegs četrus, paredz LDz Prezidentu padomes lēmums par izmaiņām meitassabiedrību statūtos.

Krasovickis tiesā pieteicis "Revertas" maksātnespēju (15)

Krasovickis tiesā pieteicis "Revertas" maksātnespēju
14.novembris 2014 15:09
Bijušais AS "Parex banka" akcionārs Viktors Krasovickis Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā iesniedzis AS "Reverta" maksātnespējas pieteikumu, liecina ieraksts Maksātnespējas administrācijas mājaslapā.

Tirgotāji: valsts svētkos pieprasījums pēc pirotehnikas nav liels

14.novembris 2014 10:21
Latvijā pieprasījums pēc pirotehnikas precēm valsts svētkos nav liels, interesi izrāda vien pašvaldības, atzina aptaujātie pirotehnikas tirgotāji.

Kur mācās nākamie miljardieri, un kā skoloti mūsu turīgie? (137)

Kur mācās nākamie miljardieri, un kā skoloti mūsu turīgie?
14.novembris 2014 06:11
Ir tāds mīts, ka bagātnieki visu sasnieguši saviem spēkiem un skolā bikses nav lieki deldējuši. Vai arī – saņēmuši mantojumu vai kā citādi tikuši pie visa gatava, smadzenes nepiepūlot. Tās ir blēņas.

"Liepājas metalurgs" plāno atsākt ražošanu jau šogad. VIDEO

"Liepājas metalurgs" plāno atsākt ražošanu jau šogad. VIDEO
13.novembris 2014 22:08
Kompānija "KVV Liepājas metalurgs" plāno sākt ražošanu šogad, ceturtdien starptautiskajā uzņēmējdarbības forumā Liepājā sacīja kompānijas vienīgais valdes loceklis ir Igors Kovaļenko.
  1-3535-7070-105105-140140-175175-210210-245245-280280-315