Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga -1°C. saulains
D vējš 3 m/s
ceturtdiena, 2014.g. 17. aprīlis 07:32
Vārda dienas: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

"Latvijas Krājbanka" martā iztērē 1,024 miljonus, lai atgūtu 6,698 miljonus eiro

Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" maksātnespējas procesa izdevumi martā bija 1,024 miljoni eiro, liecina oficiālajā izdevumā publicētais pārskats.
Komentāri

Ko tagad dara sabrukušā veikala "Maxima" būvnieki? VIDEO

Trešdienas vakarā LTV Panorāma skaidroja, ar ko pašlaik nodarbojas par sagruvušās ēkas celtniecību atbildīgie būvnieki. Vairāk - LTV sižetā.
Komentāri

"Liepājas osta LM" tiks pārdota atsevišķi

Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" pārdošanas plāns tiks precizēts - paredzēts, ka "Liepājas metalurga" meitasuzņēmums AS "Liepājas osta LM" tiek pārdots atsevišķi no...
Komentāri

"Latvijas Dzelzceļam" pērn bijusi iespaidīga peļņa (1)

"Latvijas Dzelzceļš" (LDz) peļņa pērn ir bijusi ievērojami lielāka nekā citus gadus - 56,1 miljons latu (79,8 miljoni eiro), taču lielākā daļa - 43,7 miljoni latu (62,18 miljoni eiro) - ir gūta no...
Komentāri (1)

Latvijā martā trešā zemākā inflācija Eiropas Savienībā

Gada inflācija Latvijā šā gada martā bija 0,3%, kas ir trešais zemākais līmenis no visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Komentāri

Daugavas baseinā ielaisti 300 000 lašu mazuļu

17.aprīlis 2014 06:17
Daugavas baseinā šodien salaisti 300 000 lašu mazuļu, un dažādu zivju sugu mazuļu laišana Daugavas baseinā turpināsies vēl līdz maija vidum, informēja uzņēmumā "Latvenergo".

"Liepājas osta LM" tiks pārdota atsevišķi

"Liepājas osta LM" tiks pārdota atsevišķi
16.aprīlis 2014 20:50
Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" pārdošanas plāns tiks precizēts - paredzēts, ka "Liepājas metalurga" meitasuzņēmums AS "Liepājas osta LM" tiek pārdots atsevišķi no pamatražotnes, savukārt ostas pakalpojumu pieejamību ražotnei garantēs jaunizveidotais meitasuzņēmums SIA "50.piestātne", biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Liepājas metalurga" maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

"Latvijas Krājbanka" martā iztērē 1,024 miljonus, lai atgūtu 6,698 miljonus eiro

"Latvijas Krājbanka" martā iztērē 1,024 miljonus, lai atgūtu 6,698 miljonus eiro
16.aprīlis 2014 17:48
Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" maksātnespējas procesa izdevumi martā bija 1,024 miljoni eiro, liecina oficiālajā izdevumā publicētais pārskats.

"Latvijas Dzelzceļam" pērn bijusi iespaidīga peļņa (1)

"Latvijas Dzelzceļam" pērn bijusi iespaidīga peļņa
16.aprīlis 2014 15:51
"Latvijas Dzelzceļš" (LDz) peļņa pērn ir bijusi ievērojami lielāka nekā citus gadus - 56,1 miljons latu (79,8 miljoni eiro), taču lielākā daļa - 43,7 miljoni latu (62,18 miljoni eiro) - ir gūta no kravu vagonu parka pārvērtēšanas un nodošanas meitassabiedrībai "LDz Cargo", kas ir vienreizējs darījums un nav saistīts ar naudas plūsmu, šodien preses konferencē skaidroja LDz viceprezidents Aivars Strakšas.

Latvijā martā trešā zemākā inflācija Eiropas Savienībā

Latvijā martā trešā zemākā inflācija Eiropas Savienībā
16.aprīlis 2014 15:08
Gada inflācija Latvijā šā gada martā bija 0,3%, kas ir trešais zemākais līmenis no visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.

42% Latvijas ģimeņu ir grūtības savilkt kopā galus (21)

42% Latvijas ģimeņu ir grūtības savilkt kopā galus
16.aprīlis 2014 10:06
Latvijā 10% ģimeņu gandrīz ik mēnesi neizdodas sabalansēt ienākumus un izdevumus, bet 42% ar šādu situāciju saskaras laiku pa laikam, atzīmēja "Swedbank" Privātpersonu finanšu institūta direktore Adriāna Kauliņa, atsaucoties uz veikto aptauju.

Kēksi, šokolādes, jogurti – par dažiem centiem un beigušos derīguma termiņu (67)

Kēksi, šokolādes, jogurti – par dažiem centiem un beigušos derīguma termiņu
16.aprīlis 2014 06:10
Par dažiem centiem pārdod kēksus, šokolādi, sausās zupas, bulciņas, maizi, kafiju un pat piena izstrādājumus. Viss jau būtu labi, ja vien precēm nebūtu beidzies derīguma termiņš. Šādu ainu „uzbur” neviens cits kā nelegālie tirgoņi, kuri savu preci izkārto uz milzīgiem, pārvietojamiem ratiem vai daudzās kartona kastēs un cenšas „iesmērēt” Rīgas Centrāltirgus apmeklētājiem. Jāatzīst gan – šeit katrs pats ir atbildīgs par to, ko iegādājas.

"Google" iegādājas bezpilota lidaparātu ražotāju

16.aprīlis 2014 02:23
Interneta gigants "Google" iegādājies ASV bezpilota lidaparātu ražotāju "Titan Aerospace", kas varētu palīdzēt uzņēmumam paplašināt interneta piekļuvi.

Investori apliecinājuši interesi par banku "Citadele"

15.aprīlis 2014 23:29
Investori ir apliecinājuši interesi gan kļūt par bankas "Citadele" stratēģiskajiem ieguldītājiem, akcijas iegādājoties tiešā pārdošanas darījumā, gan arī investoriem ir interese par akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO), akcijas iegādājoties biržā, par to valdību informējis konsultants "Societe Generale".

Izskan runas, ka valstī varētu tikt paaugstināts PVN (19)

Izskan runas, ka valstī varētu tikt paaugstināts PVN
15.aprīlis 2014 18:07
Latvijā plāno palielināt pievienotās vērtības nodokli (PVN) par vienu vai diviem procentpunktiem, paziņojumā mikroemuāru vietnē "twitter" norāda Nacionālās apvienības deputāts Gatis Sprūds.

Notiks seminārs Baltijas kontaktu centru profesionāļiem

15.aprīlis 2014 15:15
Trešdien, 23. aprīlī, Rīgā notiks Baltijas seminārs “Izpēti inovācijas klientu apkalpošanas nozarē”, kurā dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajām tendencēm un IT tehnoloģiju sniegtajām inovācijām efektīvākai klientu apkalpošanai. Tāpat seminārā nozares profesionāļi stāstīs par uzņēmumu izaicinājumiem un to risinājumiem klientu apkalpošanā, kā arī demonstrēs labākās brīvroku ierīces noslogotiem kontaktu centriem.

Daudzviet Latvijā sēj labību; Zemgalē jau puse lauku apsēti (3)

Daudzviet Latvijā sēj labību; Zemgalē jau puse lauku apsēti
15.aprīlis 2014 12:24
Šogad labības sēja daudzviet Latvijā sākusies krietni ātrāk nekā parasti un pašreizējie laika apstākļi sējumiem ir labvēlīgi, pastāstīja aptaujātie lauksaimnieki.

Koalīcija pozitīvi vērtē ieceri par kopīgu Baltijas valstu kanālu krievu valodā (2)

15.aprīlis 2014 09:18
Valdību veidojošo politisko spēku pārstāvji pozitīvi vērtē ieceri visām trim Baltijas valstīm izveidot kopīgu televīzijas kanālu, kas raidītu krievu valodā.

Elektromobiļu ieviešanai saņemti 125 projekti (1)

15.aprīlis 2014 03:13
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) saņēmusi 125 projektu pieteikumus konkursā par elektromobiļu ieviešanu Latvijā, informēja VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Lietuvieši "Ķekavā" un "Lielzeltiņos" plāno ieguldīt līdz 10 miljoniem eiro

15.aprīlis 2014 02:26
Lietuvas holdings "Linas Agro Group", kas kopš pagājušā gada vasaras ir AS "Putnu fabrika "Ķekava"" ("Ķekava") un SIA "Lielzeltiņi" īpašnieks, tuvāko trīs gadu laikā uzņēmumu attīstībā plāno ieguldīt līdz desmit miljoniem eiro, informēja "Linas Agro Group" tirdzniecības attīstības direktors Gintaras Maželis.

Iedzīvotāji uzskata, ka tuvākajā laikā pieaugs mājokļu cenas (11)

Iedzīvotāji uzskata, ka tuvākajā laikā pieaugs mājokļu cenas
14.aprīlis 2014 15:45
Vairāk nekā puse Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju - 52% Latvijā un 59% Lietuvā - sagaida mājokļu cenas pieaugumu tuvākajā laikā, liecina pēc "SEB bankas" pasūtījuma martā veiktā aptauja.

Andris Šķēle pārdevis ne tikai atkritumu, bet arī apsardzes biznesu (25)

Andris Šķēle pārdevis ne tikai atkritumu, bet arī apsardzes biznesu
14.aprīlis 2014 15:35
Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei un biznesa partneriem pastarpināti piederošā SIA "Inpo 14" pārdevusi sev piederošās daļas apsardzes uzņēmumā SIA "Securitas Latvia", liecina SIA "Firmas.lv" informācija.

Biškopji prognozē labu medus gadu

Biškopji prognozē labu medus gadu
14.aprīlis 2014 15:15
Neraugoties uz aizgājušās ziemas īpatnībām - kailsalu, niecīgo sniega sniegu un atkušņiem -, bišu saimes ir pārziemojušas labi un varētu būt gaidāms labs medus gads, biznesa portālam "Nozare.lv" atzina Latvijas Biškopības biedrības veterinārārste Iveta Eglīte.

Kazahstānas un Latvijas sadarbību "zaļajā ekonomikā" Ukrainas krīze neskars (1)

Kazahstānas un Latvijas sadarbību "zaļajā ekonomikā" Ukrainas krīze neskars
14.aprīlis 2014 13:15
Kazahstānas un Latvijas sadarbību „zaļajā ekonomikā” neskars Ukrainas krīze un ar to saistītās Eiropas Savienības un citu valstu ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, pauž Kazahstānas starptautiskā inovāciju un izglītības centra „Koalīcija par „zaļo ekonomiku un attīstību G-Global” ģenerāldirektore Maira O. Sultanova.

Karina Korna par nekustamā īpašuma nodokli (8)

Karina Korna par nekustamā īpašuma nodokli
14.aprīlis 2014 11:17
Pagājušā gada nogalē Saeima veica grozījumus likumā „Par nekustamā īpašuma nodokli”, kas ar šī gada 1.janvāri noteica jaunu nekustamā īpašuma nodokļa likmi komersantiem piederošajiem īpašumiem, kas netiek izīrēti kā dzīvojamās telpas.

Kāmim beidzies derīguma termiņš? Veikalā tirgo "nocenotus dzīvniekus" (62)

Kāmim beidzies derīguma termiņš? Veikalā tirgo "nocenotus dzīvniekus"
14.aprīlis 2014 06:13
Nevienam nav pārsteigums, ja veikalā ieraugām uz pusi nocenotu ēdienu, kuram teju pēc vienas dienas beidzas derīguma termiņš. Izrādās, nocenot var ne tikai „vecu” pārtiku, bet arī dzīvu būtni. Zoo veikalā pie kāmja ieraugot uzrakstu – „nocenots dzīvnieks” noteikti radīsies aizdomas, kāpēc gan zvēriņam uzlikts šāds „zīmogs”.

Līdz ar "Jauniešu garantijas" ieviešanu, arvien vairāk gados jaunu bezdarbnieku (5)

Līdz ar "Jauniešu garantijas" ieviešanu, arvien vairāk gados jaunu bezdarbnieku
13.aprīlis 2014 16:25
Ļoti daudzi bez darba palikušie jaunieši, uzzinot par valsts atbalstu viņu bezdarba situācijas risināšanai, šogad vēruši Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) durvis, pastāstīja iestādes pārstāve Iveta Kancēna.

Latvijā janvārī apavu imports pieaug par 35,2%

13.aprīlis 2014 07:39
Latvijā šogad janvārī ievesti 495 tūkstoši pāru apavu, kas ir par 35,2% jeb 129 tūkstošiem vairāk nekā 2013.gada attiecīgajā laika periodā, informēja Centrālajā statistikas pārvaldē.

36% valstī reģistrēto bezdarbnieku ir vecāki par 50 gadiem (3)

36% valstī reģistrēto bezdarbnieku ir vecāki par 50 gadiem
12.aprīlis 2014 23:15
No 95 000 Latvijā reģistrēto bezdarbnieku 35,9% ir 50 vai vairāk gadus veci, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati.

Latvijā trijos mēnešos reģistrē par 70% vairāk motociklu un triciklu

12.aprīlis 2014 21:26
Latvijā 2014.gada trijos mēnešos reģistrēti 112 motocikli un tricikli, kas ir par 70% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

Latvijas Bankas tīrās ārējās rezerves marta beigās - 4,41 miljards eiro

12.aprīlis 2014 18:20
Latvijas Bankas tīrās ārējās rezerves marta beigās bija 4,41 miljards eiro, liecina centrālās bankas mājaslapā publicētā informācija.

Deputāte Lībiņa-Egnere pērn dāvinājumā no vīra saņēmusi aptuveni 43 000 eiro (32)

Deputāte Lībiņa-Egnere pērn dāvinājumā no vīra saņēmusi aptuveni 43 000 eiro
12.aprīlis 2014 16:21
Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere (RP) pērn saņēma dāvinājumā no vīra 30 500 latu jeb 43 390 eiro, liecina informācija Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtajā amatpersonas deklarācijā.

Vairāk nekā 1200 bijušo "Liepājas metalurga" darbinieku joprojām meklē darbu (6)

Vairāk nekā 1200 bijušo "Liepājas metalurga" darbinieku joprojām meklē darbu
12.aprīlis 2014 14:43
No 1336 Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētajiem bijušajiem rūpnīcas "Liepājas metalurgs" darbiniekiem jaunu darba vietu atraduši 103 cilvēki, informēja NVA.

Par samazināto PVN likmi gāzei un elektrībai parakstījušies 5519 cilvēki

12.aprīlis 2014 13:25
Portālā "manabalss.lv" par pievienotās vērtības nodokļa ( PVN) samazināšanu dabasgāzei un elektroenerģijai līdz 12% parakstījušies 5519 iedzīvotāji, informēja portālā.

Visai lielā steigā amatā pārvēl dzelzceļa šefu Uģi Magoni (14)

Visai lielā steigā amatā pārvēl dzelzceļa šefu Uģi Magoni
11.aprīlis 2014 22:07
Trīs mēnešus pirms pilnvaru termiņa līdzšinējais VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) prezidents Uģis Magonis pārvēlēts amatā uz vēl trīs gadiem, šovakar vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".

Tūkstošiem jauniešu Latvijā vienkārši slaistās - nemācās un arī nestrādā (105)

Tūkstošiem jauniešu Latvijā vienkārši slaistās - nemācās un arī nestrādā
11.aprīlis 2014 16:29
Šobrīd Latvijā ap 28 tūkstošiem jauniešu vecumā no 15 līdz 24 gadiem nestrādā, nemācās un neapgūst arodu, piektdien Saeimas Eiropas lietu komisijā, kurā tika pārrunāta "Jauniešu garantijas" īstenošana Latvijā, sacīja Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

Drošības labad "Gmail" lietotājiem iesaka nomainīt paroles (8)

Drošības labad "Gmail" lietotājiem iesaka nomainīt paroles
11.aprīlis 2014 15:53
Ļoti ieteicams drošības labad nomainīt paroles teju visu populārāko pakalpojumu kontiem, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas (CERT.LV) sabiedrisko attiecību speciālists Vilnis Tukums.

Ja TV3 būs tik dārgs, arī citi maksas operatori var atteikties raidīt šo kanālu (22)

Ja TV3 būs tik dārgs, arī citi maksas operatori var atteikties raidīt šo kanālu
11.aprīlis 2014 08:48
Maksas TV operatori neapstiprina klientu migrāciju "Lattelecom" un "Modern Times Group" (MTG) ķildas dēļ, nemierā ar MTG piedāvāto cenas paaugstinājumu ir arī "Baltcom", turklāt līdzīgu prasību prasību gadījumā no TV3 varētu atteikties arī citi operatori, vēsta "Dienas Bizness".

"Telia Latvija" atjauno interneta darbību (4)

"Telia Latvija" atjauno interneta darbību
10.aprīlis 2014 17:10
Šodien plkst.14.30 "Telia Latvija" ir atjaunojusi starptautiskā interneta un datu pārraides pakalpojumus Latvijā, kas bija traucēti optiskās datu maģistrāles bojājuma dēļ, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja "Telia Latvija" tirdzniecības direktors Mārtiņš Paurs.

Bojāts "Telia" maģistrālais optiskais kabelis; internets traucēts Latvijā un ārvalstīs (4)

Bojāts "Telia" maģistrālais optiskais kabelis; internets traucēts Latvijā un ārvalstīs
10.aprīlis 2014 12:53
Telekomunikāciju nozares uzņēmuma "Telia Latvija", kas aprīļa sākumā cietis no hakeru uzbrukuma, interneta pieslēgumu šodien skārušas nopietnas problēmas.
  1-3535-7070-105105-140140-175175-210210-245245-280280-315