Seko Kasjauns.lv tīklā
migla
Laika ziņas: Rīga -2°C. migla
Z vējš 3 m/s
sestdiena, 2014.g. 1. novembris 07:58
Vārda dienas: Ikars

Siguldā atjaunots pilsētas simbols - izdemolētā Ķeizarskata „sēnīte”

Siguldas Kaķīškalnā divus mēnešus pēc tūristu iecienītās Ķeizarskata sēnītes forma veidotās nojumes izdemolēšanas tā beidzot atjaunota. 1500 eiro tās atjaunošanai ziedoja Latvijas kūdras ražotāju asociācija.
Komentāri

Valmierā atklās Resursu centru čigānu bērniem (4)

Valmierā piektdien, 31.oktobrī, tiks atklāts Resursu centrs romu bērniem un jauniešiem, informēja Valmieras pašvaldības pārstāve Laura Moča.
Komentāri (4)

Nākamgad pabeigs autoceļa no Jelgavas līdz Lietuvas robežai remontu

Nākamajā gadā tiks pilnībā izremontēta šoseja no Jelgavas līdz Lietuvas robežai, un patlaban jau ir pabeigti segas pastiprināšanas darbi posmā no Jelgavas līdz Lielvircavas pagriezienam, informēja uzņēmumā ...
Komentāri

Kuldīgā un Kandavā Helovīnu sagaidīs skrienot (2)

Par raganām, spokiem un miroņiem pārģērbušies kurzemniekiem Helovīnu sagaidīt skrienot. Gan Kuldīgā, gan Kandavā 31. oktobra vakarā notiks Helovīnu skrējiens. Ja Kuldīgā tā jau ir savdabīga tradīcija, tad...
Komentāri (2)

Noslēgumam tuvojas 11 gadus ilgusī Krāslavas katoļu baznīcas altāra restaurācija

Krāslaviešiem šķiet, ka restaurācijas darbi Krāslavas katoļu baznīcā turpinās veselu mūžību. Jau pierasts, ka gadiem kādu no altāra daļām klāj sastatnes. Tomēr nu atjaunošanas darbi noslēdzas un drīz...
Komentāri

Valmierā atklās Resursu centru čigānu bērniem (4)

Valmierā atklās Resursu centru čigānu bērniem
31.oktobris 2014 18:36
Valmierā piektdien, 31.oktobrī, tiks atklāts Resursu centrs romu bērniem un jauniešiem, informēja Valmieras pašvaldības pārstāve Laura Moča.

Siguldā atjaunots pilsētas simbols - izdemolētā Ķeizarskata „sēnīte”

Siguldā atjaunots pilsētas simbols - izdemolētā Ķeizarskata „sēnīte”
31.oktobris 2014 17:35
Siguldas Kaķīškalnā divus mēnešus pēc tūristu iecienītās Ķeizarskata sēnītes forma veidotās nojumes izdemolēšanas tā beidzot atjaunota. 1500 eiro tās atjaunošanai ziedoja Latvijas kūdras ražotāju asociācija.

Nākamgad pabeigs autoceļa no Jelgavas līdz Lietuvas robežai remontu

Nākamgad pabeigs autoceļa no Jelgavas līdz Lietuvas robežai remontu
31.oktobris 2014 14:49
Nākamajā gadā tiks pilnībā izremontēta šoseja no Jelgavas līdz Lietuvas robežai, un patlaban jau ir pabeigti segas pastiprināšanas darbi posmā no Jelgavas līdz Lielvircavas pagriezienam, informēja uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi".

Valmierā būs apskatāmi starptautiskās izstādēs uzvarējuši kaķi

31.oktobris 2014 07:21
Valmieras Kultūras centrā notiks kaķu izstāde, kurā būs apskatāmi Latvijas kaķu mīļotāju asociācijas "Mooncat" kaķi, kuri uzvarējuši starptautiskās izstādēs.

Kuldīgā un Kandavā Helovīnu sagaidīs skrienot (2)

Kuldīgā un Kandavā Helovīnu sagaidīs skrienot
30.oktobris 2014 19:53
Par raganām, spokiem un miroņiem pārģērbušies kurzemniekiem Helovīnu sagaidīt skrienot. Gan Kuldīgā, gan Kandavā 31. oktobra vakarā notiks Helovīnu skrējiens. Ja Kuldīgā tā jau ir savdabīga tradīcija, tad Kandavā tas notiks pirmo reizi.

Pumpuru vidusskolā sākts nokritušo griestu remonts

30.oktobris 2014 18:29
Jūrmalā, Pumpuru vidusskolas jaunajā korpusā šonedēļ uzsākta koridora griestu atjaunošana.

Noslēgumam tuvojas 11 gadus ilgusī Krāslavas katoļu baznīcas altāra restaurācija

Noslēgumam tuvojas 11 gadus ilgusī Krāslavas katoļu baznīcas altāra restaurācija
30.oktobris 2014 16:03
Krāslaviešiem šķiet, ka restaurācijas darbi Krāslavas katoļu baznīcā turpinās veselu mūžību. Jau pierasts, ka gadiem kādu no altāra daļām klāj sastatnes. Tomēr nu atjaunošanas darbi noslēdzas un drīz vēsturiskā celtne atkal pavērsies visā savā spozmē un krāšņumā.

Ogre paliek bez atskurbtuves. VIDEO (2)

Ogre paliek bez atskurbtuves. VIDEO
30.oktobris 2014 14:53
Kamēr Veselības, Iekšlietu un Labklājības ministrijas gaiteņos gadus divdesmit nav rasta atbilde, kam būtu jānodrošina atskurbtuvju koordinēšana valstī, funkcijas izpildi uzņēmušās pašvaldības, kas meklē fiansiāli lētākos risinājumus pakalpojuma nodrošināšanai. Taupības nolūkos Ogrē atskurbtuve izvietota īslaicīgās aizturēšas izolatorā, ko gan aizliedz likums. Tādējādi Ogres pašvaldībai jau tuvākajā laikā jārod cits risinājums. Plašāk – Ogres TV sižetā.

Ogre apsver pazemes tuneļa būvniecību (4)

30.oktobris 2014 09:10
Ogres novada vadība ar uzņēmuma "RBSSKALS Būvsabiedrība" pārstāvjiem pārrunājusi pazemes transporta tuneļa būvniecības iespējas zem dzelzceļa Kalna prospektā.

Liepājas trīnīšu vecākiem Inetai un Elvisam piešķirs 1450 eiro par katru jaundzimuso. FOTO (10)

Liepājas trīnīšu vecākiem Inetai un Elvisam piešķirs 1450 eiro par katru jaundzimuso. FOTO
29.oktobris 2014 22:45
Liepājas dome ģimenei, kurā piedzimuši trīnīši, izmaksās pabalstu 1450 eiro par katru jaundzimušo, kā to paredz pilsētas saistošie noteikumi par svētku pabalstiem, informēja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Izveidos slēpošanas trasi, kas savienos Ogri ar Ikšķili (1)

29.oktobris 2014 18:50
Plānots izveidot slēpošanas trasi, kas savienos Ogri un Ikšķili, pastāstīja Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldības aģentūras "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" direktore Ieva Kraukle.

Madonā atsāk darboties kinoteātris "Vidzeme" (4)

Madonā atsāk darboties kinoteātris "Vidzeme"
29.oktobris 2014 17:36
Madonā pēc rekonstrukcijas, kas ilga kopš vasaras sākuma, 1. novembrī atsāks darboties kinoteātris „Vidzeme”. Kinoteātris ir modernizēts un tagad tajā filmas varēs redzēt daudz labākā kvalitātē nekā līdz šim. Pirmā filma, ko rādīs atjaunotajā kinoteātrī būs latviešu jaunākā spēlfilma „Izlaiduma gads”.

Daugavpilī pašvaldībai sūdzas par kaimiņu, kurš dzīvoklī ierīkojis bordeli. VIDEO (8)

Daugavpilī pašvaldībai sūdzas par kaimiņu, kurš dzīvoklī ierīkojis bordeli. VIDEO
29.oktobris 2014 10:40
Kādas Daugavpils Lauska ielas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji pilsētas pašvaldībā sūdzējušies par kaimiņu, kurš ar saviem bļāvieniem, dzeršanu un netīrību dzīvošanu namā padarījis par īstu elli. Lai nama iedzīvotāji atbrīvotos no nepatīkamā kaimiņa, būs jāiziet garš birokrātiskais process.

Vai skaisto pilsētu Siguldu vajā nelaimju sērija? (47)

Vai skaisto pilsētu Siguldu vajā nelaimju sērija?
29.oktobris 2014 05:40
Siguldā šajā tūrisma sezonā notikuši vairāki negadījumi, tostarp arī traģiski, kas varētu ceļotājus atbaidīt no Latvijas zelta rudens galvaspilsētas Siguldas apmeklēšanas. Smalko matēriju pārzinātāji gan teic, ka Siguldai šogad bijusi pozitīva vibrācija un nekas par īpaši melno periodu pilsētā neliecina.

Slampē atrasts teiksmainais akmens! Vai no ezera augšāmcelsies Spirgus pils? VIDEO (7)

Slampē atrasts teiksmainais akmens! Vai no ezera augšāmcelsies Spirgus pils? VIDEO
28.oktobris 2014 19:17
Slampes pagasta Spirgā mežā atrasts teiksmainais akmens, kas savulaik bija uzstādīts vietā, kurā nogrimusi Spirgus baronam reiz piederējusī pils. Leģenda vēsta, ka pils atkal celšoties augšā, kad tiks atrasts teiksmainais akmens un izlasīts, kas uz tā rakstīts. Nu tas ir noticis!

Liepājā piedzimuši trīnīši - Silvestrs, Alens un Matīss. Apsveicam! (44)

Liepājā piedzimuši trīnīši - Silvestrs, Alens un Matīss. Apsveicam!
28.oktobris 2014 16:41
Liepājas reģionālajā slimnīcā vakar pasaulē nākuši trīnīši. Šie ir pirmie šogad Liepājā dzimušie trīnīši, turklāt tas ir pirmais šāds notikums Liepājā ne vien kopš nesenās slimnīcas dzemdību nodaļas rekonstrukcijas, bet arī ilgākā laika posmā, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Liepājas Universitātē propagandē heteroseksualitāti. VIDEO (15)

Liepājas Universitātē propagandē heteroseksualitāti. VIDEO
28.oktobris 2014 14:25
Liepājas Universitātē jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās konference „Skolotājs kristietis”, kurā pedagogi runāja par tradicionālajām ģimenes vērtībām, iestājās pret homoseksuālisma un genderisma ideju popularizēšanu.

Ogres upes iztekas tīrīšanai nepieciešami 2,3 miljoni eiro (2)

Ogres upes iztekas tīrīšanai nepieciešami 2,3 miljoni eiro
28.oktobris 2014 13:23
Ogres upes ietekas Daugavā tīrīšanai nepieciešami 2,3 miljoni eiro, pastāstīja Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.

Rēzeknes slimnīcā trūkst ārstu. VIDEO

Rēzeknes slimnīcā trūkst ārstu. VIDEO
28.oktobris 2014 12:32
Jauno mediķu trūkums reģionālajās slimnīcās ar katru gadu kļūst arvien akūtāks. Lai gan slimnīcas un vietējās pašvaldības ar stipendiju un dzīvesvietas nodrošināšanu mēģina ieinteresēt jaunos speciālistus pēc rezidentūras palikt perifērijā, tas tomēr nedod cerēto rezultātu.

Valmierā stāstīs par Latvijas karoga sarkanbaltsarkanajām krāsām (3)

Valmierā stāstīs par Latvijas karoga sarkanbaltsarkanajām krāsām
27.oktobris 2014 18:38
Tuvojošos valsts svētku noskaņās Valmieras Tūrisma informācijas centrs trešdien, 12. novembrī, pulksten 18.00 visus aicina uz Latvijas stāstu vakaru. Izrādās, ka Valmierai ir unikāla vieta mūsu vēsturē – te izkrāsots pirmais Latvijas karogs, valmierieši bija pirmie, kas ziedoja jaunajai Latvijas valstij…

Laukos daudzdzīvokļu mājās apmetums krīt uz galvas, remontam naudas nav. VIDEO (13)

Laukos daudzdzīvokļu mājās apmetums krīt uz galvas, remontam naudas nav. VIDEO
25.oktobris 2014 21:44
Apmetums krīt uz galvas, un plaisas tik lielas, ka putni sākuši vīt ligzdas, bet naudas remontam nav. Šādā situācijā nonākuši Bauskas novada Pāces daudzdzīvokļu nama iemītnieki. Novada domē tiek meklēts risinājums, kā palīdzēt māju sakārtot, bet problēmu tas neatrisina. Kritiskā stāvoklī ir vai ikviena kolhoza laika māja - un ne tikai Bauskas novadā. Vairāk - TV sižetā.

Bažas par Siguldas panorāmas rata drošību. Uzņēmējs negrib to slēgt (40)

Bažas par Siguldas panorāmas rata drošību. Uzņēmējs negrib to slēgt
24.oktobris 2014 20:04
Siguldā zelta rudens vērotāji šoruden spiesti piedzīvot dažādus nepatīkamus pārsteigumus, kas viņiem liek aizdomāties par savu drošību. Septembrī uz pāris nedēļām tika apturēta gaisa trošu ceļa darbība, bet šomēnes tiks slēgts tūristu iecienītais panorāmas rats.

Pārogres iedzīvotāji pēc plūdiem uz staciju dodas, apdraudot savu drošību. FOTO (5)

Pārogres iedzīvotāji pēc plūdiem uz staciju dodas, apdraudot savu drošību. FOTO
24.oktobris 2014 18:05
Plūdi Ogrē arī aizskalojuši tiltiņus pāri Urgas upītei un tagad pilsētniekiem nākas riskēt, lai no savām mājām tiktu līdz Pārogres dzelzceļa stacijai. Viņiem vai nu jāiet pa sliežu malu vai arī upīte jāšķērso pa divām šaurām metāla caurulēm.

Sarkaņu bibliotēkā uzstādītas slavenās un retās pusautomātiskās stelles (1)

Sarkaņu bibliotēkā uzstādītas slavenās un retās pusautomātiskās stelles
24.oktobris 2014 14:57
Madonas novada Sarkaņu bibliotēkā uzstādīta pirms simts gadiem amatnieka un konstruktora Pētera Viļumsona izgatavotā un patentētā pusautomātiskā aušanas mašīna, kādas Latvijā saglabājušās tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas.

Ogres plūdos cietušajiem pēc palīdzības jāvēršas līdz 29.oktobrim

24.oktobris 2014 14:23
Iedzīvotājiem, kuru īpašumi cietuši, pagājušajā nedēļā applūstot Urgas upei Ogrē, pašvaldībā ar iesniegumu par plūdos cietušā īpašuma zaudējumu segšanu jāvēršas līdz 29.oktobrim.

Noskaidrots, kas bija galvenais cēlonis dramatiskajiem plūdiem Ogrē (12)

Noskaidrots, kas bija galvenais cēlonis dramatiskajiem plūdiem Ogrē
24.oktobris 2014 07:39
Galvenais neseno Ogres plūdu cēlonis bijusi Ķilupes pārplūšana, tādēļ uzsākti sagatavošanas darbi, lai uzbērtu dambi, kas minētās upes ūdeņus norobežos no Urgas upes.

Turpmāk Daugavpils domes izpiddirektore būs Inga Goldberga

24.oktobris 2014 03:18
Daugavpils domes izpilddirektora amatā apstiprināta Inga Goldberga.

Ropažos, Silakrogā un Muceniekos mainīsies apkures tarifi (3)

Ropažos, Silakrogā un Muceniekos mainīsies apkures tarifi
23.oktobris 2014 20:35
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšana komisijas (SPRK) padome sēdē ceturtdien apstiprināja pašvaldības uzņēmuma "Ciemats" iesniegto siltumapgādes tarifu projektu, pavēstīja regulatora Komunikāciju nodaļas galvenā speciāliste Ieva Bethere.

Liepājā nepanesamas smirdoņas dēļ slēdz bērnudārzu "Gailītis". VIDEO

Liepājā nepanesamas smirdoņas dēļ slēdz bērnudārzu "Gailītis". VIDEO
23.oktobris 2014 18:31
Liepājā jau nedēļu normāli nevar strādāt bērnudārzs „Gailītis”, kura teritoriju pārņēmusi neciešama, asa un kodīga ķīmiska smaka. Pašlaik bērnudārzs nestrādā un mazuļi pārcelti uz citām pirmsskolas iestādēm. Piektdien notiks pilsētas Civilās aizsardzības komisijas sēde, kurā spriedīs par tālāko rīcību.

Jelgavas dome apstiprina pretrunīgi vērtēto "iedzīvotāja karti" (1)

23.oktobris 2014 18:08
Jelgavas pilsētas dome šodien nolēma, ka Jelgavā līdztekus jau esošajām kartēm ieviesīs jaunu Jelgavas pilsētas skolēna apliecību un Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti.

Ogres novada pašvaldības zaudējumi plūdos - nepilns miljons eiro

Ogres novada pašvaldības zaudējumi plūdos - nepilns miljons eiro
22.oktobris 2014 13:31
Ogres novada pašvaldības zaudējumi pēdējos plūdos tiek lēsti 882 810 eiro apmērā, informēja Ogres novada pašvaldības preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Mazajā un Lielajā Juglā ūdens līmenis kopš svētdienas cēlies par 85 un 165 cm

21.oktobris 2014 10:36
Mazajā Juglā Ikšķiles novadā ūdens līmenis kopš svētdienas paaugstinājies par 85 centimetriem (cm), Lielajā Juglā pie Zaķumuižas - par 165 cm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvā informācija.

Jelgavā notiek Baltkrievijas kultūras dienas (1)

Jelgavā notiek Baltkrievijas kultūras dienas
20.oktobris 2014 16:02
Šonedēļ Jelgavā norisinās baltkrievu kultūras dienas, kurās ikvienam dota iespēja iepazīties ar baltkrievu tradīcijām un kultūru. Savukārt bistro „Silva” aicina gardēžus nobaudīt baltkrievu nacionālos ēdienus.

Bīstama situācija Mazozolu pagastā: nogruvis Līčupes krasts. FOTO (6)

Bīstama situācija Mazozolu pagastā: nogruvis Līčupes krasts. FOTO
20.oktobris 2014 11:43
Ogres novada Mazozolu pagasta Līčupes ciema centrā pie daudzdzīvokļu mājām izveidojusies bīstama situācija. Ilgstošo lietavu dēļ tur noticis Līčupes kreisā krasta nogruvums. Tikai 17 metru attālumā no nogruvuma vietas atrodas daudzdzīvokļu māja, bet trīs metru attālumā – malkas šķūnis.

Kocēnu novada dome iegādājusies elektromobili (5)

18.oktobris 2014 22:07
Saņemot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atbalstu atklātajā projektu konkursā, Kocēnu novada dome iegādājusies videi draudzīgu un ekonomiski izdevīgu pārvietošanās līdzekli - "Volkswagen" markas automobili, kas aprīkots ar elektrodzinēju, informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.
  1-3535-7070-105105-140140-175175-210210-245245-280280-315