Seko Kasjauns.lv tīklā
Lietus
Laika ziņas: Rīga 14°C. Lietus
DA vējš 9 m/s
pirmdiena, 2014.g. 22. septembris 15:12
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris

Indīgi zilā Miera iela esot atbaidoša un tracina iedzīvotājus. FOTO

Dzejnieks Jānis Elsbergs ir nikns uz laikmetīgās mākslas festivālu „Survival Kit”, kas Miera ielā sarīkojis zili-zaļu veloakciju. Tās laikā pie viņa mājas Miera ielā izlikta spilgti zila instalācija, kurai it kā jāatbalsta veloceliņu izveide Rīgā. Dzejnieku gan par šo drausmīgi „zilo brīnumu” ir pamatīgi saniknojis.
Komentāri

"Maxima" tiesā pārsūdz Valsts darba inspekcijas lēmumus par sabrukušo veikalu (2)

Administratīvajā rajona tiesā ir ierosinātas sešas lietas pēc mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Maxima Latvija" pieteikumiem saistībā ar Valsts darba inspekcijas (VDI) lēmumiem par "Maxima"...
Komentāri (2)

Atrisinājies kašķis par izkārtni ukraiņu valodā pie Salaspils bibliotēkas (17)

Valsts valodas centrs (VVC) nolēmis izbeigt lietvedību par izkārtni ar sveicienu ukraiņu valodā, kas tikusi izkārta pie Salaspils bibliotēkas. Kasjauns.lv jau vēstīja, ka lietu ierosināja pēc deputāta...
Komentāri (17)

"Man nav roku, bet nekas nav neiespējams" – Gatis stūrē auto ar kāju. FOTO (70)

Mērķtiecīgs, pozitīvs, optimistisks, ar sapņiem, kurus vairums no mums ikdienā izpilda pat vairākas reizes dienā – tas ir Gatis Caunītis, puisis, kurš pirms 20 gadiem, spēlējot paslēpes ar pagalma puikām,...
Komentāri (70)

Pirmdien un otrdien ar spēcīgu lietu un brāzmainu vēju Latvijā ienāks rudens (1)

Šodien pievakarē lietus mākoņi sasniegs Kurzemes piekrasti, bet rīt, 22.septembrī, nokrišņu zona jau šķērsos visu Latviju, dažviet atnesot pat stipru lietu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģija...
Komentāri (1)

Indīgi zilā Miera iela esot atbaidoša un tracina iedzīvotājus. FOTO

Indīgi zilā Miera iela esot atbaidoša un tracina iedzīvotājus. FOTO
22.septembris 2014 15:06
Dzejnieks Jānis Elsbergs ir nikns uz laikmetīgās mākslas festivālu „Survival Kit”, kas Miera ielā sarīkojis zili-zaļu veloakciju. Tās laikā pie viņa mājas Miera ielā izlikta spilgti zila instalācija, kurai it kā jāatbalsta veloceliņu izveide Rīgā. Dzejnieku gan par šo drausmīgi „zilo brīnumu” ir pamatīgi saniknojis.

"Maxima" tiesā pārsūdz Valsts darba inspekcijas lēmumus par sabrukušo veikalu (2)

"Maxima" tiesā pārsūdz Valsts darba inspekcijas lēmumus par sabrukušo veikalu
22.septembris 2014 14:33
Administratīvajā rajona tiesā ir ierosinātas sešas lietas pēc mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Maxima Latvija" pieteikumiem saistībā ar Valsts darba inspekcijas (VDI) lēmumiem par "Maxima" sabrukšanu Zolitūdē.

Mudina Latvijas slimnīcās uzņemt Ukrainas pacientus

22.septembris 2014 11:19
Ņemot vērā, ka Latvija Ukrainai sniedz palīdzību no vecām materiālām rezervēm, labāk būtu palīdzēt šai valstij, uzņemot Latvijas slimnīcās pacientus no Ukrainas, intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" teica Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš, kurš nesen viesojās Ukrainā.

Šonedēļ gaidāmas salnas (3)

Šonedēļ gaidāmas salnas
22.septembris 2014 09:57
Pirmdiena ir šīs nedēļas lietainākā diena; aukstākā diena būs otrdiena, savukārt naktī uz trešdienu gaidāms sals, prognozē "Global Forecast System".

Medicīnas nozarei trūkst 300 miljonu eiro (3)

22.septembris 2014 08:37
Medicīnas nozarei trūkst 300 miljoni eiro, svētdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".

Starptautisku pārbaudījumu nokārtojušos skolēnus rosina atbrīvot no valsts eksāmena (1)

22.septembris 2014 07:39
Lems, vai vidusskolniekus, kuri nokārtojuši starptautiski atzītus specializētos eksāmenus, atbrīvot no attiecīga mācību priekšmeta centralizētā valsts pārbaudījuma, liecina Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdes darba kārtība.

"Man nav roku, bet nekas nav neiespējams" – Gatis stūrē auto ar kāju. FOTO (70)

"Man nav roku, bet nekas nav neiespējams" – Gatis stūrē auto ar kāju. FOTO
22.septembris 2014 06:09
Mērķtiecīgs, pozitīvs, optimistisks, ar sapņiem, kurus vairums no mums ikdienā izpilda pat vairākas reizes dienā – tas ir Gatis Caunītis, puisis, kurš pirms 20 gadiem, spēlējot paslēpes ar pagalma puikām, iekļuva elektrības transformatora būdā un zaudēja abas rokas. Nu viņš darbojas Eiropas līmeņa organizācijā, brauc ar automašīnu un par dzīvi saka – „Tā ir skaista!”

Aptauja: visvairāk rīdzinieki uzticas baznīcai un pašvaldības policijai (4)

21.septembris 2014 19:35
Visvairāk rīdzinieki uzticas baznīcai un pašvaldības policijai, liecina pētījums "Sabiedrības integrācija Rīgā", ko veicis tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

Pirmdien un otrdien ar spēcīgu lietu un brāzmainu vēju Latvijā ienāks rudens (1)

Pirmdien un otrdien ar spēcīgu lietu un brāzmainu vēju Latvijā ienāks rudens
21.septembris 2014 18:51
Šodien pievakarē lietus mākoņi sasniegs Kurzemes piekrasti, bet rīt, 22.septembrī, nokrišņu zona jau šķērsos visu Latviju, dažviet atnesot pat stipru lietu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtā informācija.

Pie Latvijas robežas kārtējo reizi manītas krievu militārās lidmašīnas

21.septembris 2014 17:50
NATO patruļlidmašīnas šodien virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas kārtējo reizi identificējušas četras Krievijas militārās lidmašīnas - divus iznīcinātājus "Su-27" un divus reaktīvos bumbvedējus "Tu-22", ziņo Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Posmā Vecmīlgrāvis - Ādaži pārvietosies militārā kolonna

21.septembris 2014 17:17
Rīgā, maršrutā Vecmīlgrāvis - Ādaži svētdien ap plkst.18:00 sāksies Norvēģijas bruņoto spēku militārās tehnikas kolonnu pārvietošanās, informē Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS).

AKKA/LAA: Autortiesību ieņēmumi salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir palielinājušies par 10% (2)

21.septembris 2014 13:07
Līdz šī gada augustam autortiesību ieņēmumi salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir palielinājušies par 10%, informēja Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LAA) pārstāve Lāsma Ģibiete.

"Maximas" nolīgto ekspertu viedoklis par traģēdiju Zolitūdē būs gatavs pēc 3 mēnešiem (10)

"Maximas" nolīgto ekspertu viedoklis par traģēdiju Zolitūdē būs gatavs pēc 3 mēnešiem
21.septembris 2014 09:21
Mazumtirgotāja "Maxima Latvija" nolīgto ekspertu slēdzieni par pērn Zolitūdē notikušās traģēdijas iemesliem nebūs ātrāk kā pēc diviem trim mēnešiem, intervijā portālam "Baltic Business Service" teica "Maxima Latvija" valdes locekle Jeļena Kondrašova.

Grafiti zīmējumi Rīgas ielās. Izdaiļo vai bojā skatu? (55)

Grafiti zīmējumi Rīgas ielās. Izdaiļo vai bojā skatu?
21.septembris 2014 06:06
Milzīgs zīmējums uz ēkas sienas, ko pazīstam kā grafiti – kamēr tas profesionāļu veidots un daiļo pamestas ēkas sienu, vai tilta apakšu, nevienam nepatika nerodas. Taču arvien vairāk uz pilsētas ēku fasādēm parādās tie grafiti „meistaru” darbi, kuros pausti rupji vēstījumi, zīmējumi, kas gan vairāk atgādina ķēpājumus, paraksti vai parasti krāsu pleķi. Kā cīnīties ar aizliegto mākslu, ja to radītāji praktiski nenotverami?

Cilvēktirdzniecības upuru vidējais vecums - 26 gadi (3)

20.septembris 2014 22:42
Cilvēktirdzniecību upuru vidējais vecums ir 26 gadi, liecina nevalstiskā organizācija "Patvērums "Drošā māja"" dati.

Par Zilupes mēru sarunā ar žurnālistiem uzdevies... viņa vietnieks

20.septembris 2014 22:18
Informāciju par Zilupes mēra Oļega Agofonova izstāšanos no partijas "Saskaņa" šonedēļ Latvijas Televīzijai (LTV) sniedzis viņa vietnieks Vitālijs Valdens, svētdien ziņo LTV raidījums "Panorāma".

Svētdiena - pēdējā vasarīgā diena šogad. Nākamnedēļ būs tikai +13 grādu silts (1)

Svētdiena - pēdējā vasarīgā diena šogad. Nākamnedēļ būs tikai +13 grādu silts
20.septembris 2014 15:13
Nākamnedēļ atvasara Latvijā beigsies un būs jaušama rudens klātbūtne. Jau no pirmdienas laiks mainīsies - laika apstākļus noteiks cikloni, tāpēc debesis būs apmākušās, līs lietus un pastiprināsies vējš.

Miera ielā sākas veloakcija "Traki? Nē, mierīgi!"; ir satiksmes ierobežojumi

Miera ielā sākas veloakcija "Traki? Nē, mierīgi!"; ir satiksmes ierobežojumi
20.septembris 2014 13:29
20. un 21.septembrī, Rīgā, Miera ielā notiek akcija "Traki? Nē, mierīgi!", kurā tiks uzstādīts reāla izmēra veloceliņa makets viena Miera ielas posma garumā, līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem šajā posmā.

Šodien būs saulains un silts laiks (1)

20.septembris 2014 09:14
Sestdien Latvijā pārsvarā saglabāsies sauss un saulains laiks. Vietām sauli uz brīdi aizsegs kāds mākonis, bet valsts dienvidaustrumos - galvenokārt Daugavpils pusē - iespējamas apmākušās debesis.

Baltkrievijas robežu no 1.oktobra vairs nedrīkstēs pāriet ar kājām (4)

20.septembris 2014 08:53
Baltkrievija no 1.oktobra aizliedz kājāmgājējiem šķērsot tās robežu ar Latviju, Lietuvu un Poliju, pavēstīja Baltkrievijas Valsts robežsardzes komiteja.

Šogad sāktas 20 lietas par bērnu atvešanu atpakaļ uz Latviju (19)

Šogad sāktas 20 lietas par bērnu atvešanu atpakaļ uz Latviju
20.septembris 2014 08:28
Šajā gadā līdz 19.septembrim ir sāktas 20 lietas par bērnu atvešanu atpakaļ uz Latviju, savukārt desmit lietas sāktas par bērnu atgriešanu viņu dzīvesvietā no Latvijas, liecina Tieslietu ministrijas (TM) statistika.

Rupjš mājas apsargs sola novākt latviešus un zaudē darbu (189)

Rupjš mājas apsargs sola novākt latviešus un zaudē darbu
20.septembris 2014 06:12
Rīgā kāds šovinists iedomājās, ka varēs nesodīti gānīt latviešus un draudēt pat ar slepkavībām. Iznākumā viņš ir zaudējis darbu. Apvainojumi nav jāpacieš sakostiem zobiem, pierādījusi kāda kundze.

Sestdien būtiski laikapstākļi nemainīsies; vietām vairāk mākoņu

19.septembris 2014 22:30
Sestdien Latvijā nav gaidāmas izmaiņas laikapstākļos, vien dažviet palielināsies mākoņu daudzums.

Ventspils ostā ar +23,5 grādiem pārspēts 19.septembra siltuma rekords (1)

19.septembris 2014 22:07
Piektdienas pēcpusdienā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra Ventspils novērojumu stacijā, kas atrodas ostas teritorijā, termometra stabiņš pakāpās līdz pat +23,5 grādiem.

Straujuma vērtē sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti (33)

Straujuma vērtē sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti
19.septembris 2014 18:13
Ministru prezidente Laimdota Straujuma un labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 19.septembrī, viesojās Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) un iepazinās ar iestādes ikdienas darbu, tai skaitā sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas vietu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, cilvēkiem ar invaliditāti un citām grupām, kurām pakalpojums piešķirts par valsts budžeta līdzekļiem.

Lietuva gatavojas agresijai: spriež par bumbu patvertnēm; Latvijā nav nevienas patvertnes (59)

Lietuva gatavojas agresijai: spriež par bumbu patvertnēm;  Latvijā nav nevienas patvertnes
19.septembris 2014 17:23
Sakarā ar pieaugošajiem agresijas draudiem no Krievijas puses, Lietuvā domā par civilās aizsardzības būvēm – bumbu patvertnēm un pat metro būvi Viļņā, kas būtu ideāls patvērums kara gadījumā. Tikmēr Latvijā bumbu patvertnes jau likvidētas pirms sešiem gadiem un neviens nedomā par to atjaunošanu.

Kaut kas tāds televīzijā vēl nebija redzēts. Tā skandalē deputāta amata kandidāti. VIDEO (169)

Kaut kas tāds televīzijā vēl nebija redzēts. Tā skandalē deputāta amata kandidāti. VIDEO
19.septembris 2014 17:01
Televīzijas Rīga TV24, kas daļēji tiek finansēta no valsts budžeta, studijā šorīt Veltas Puriņas vadītajā diskusijā „Kurš kalpos Latvijai” par izglītību piedalījās „No sirds Latvijai” deputāta amata kandidāts Andris Priekulis un „Reģionu apvienības” deputāta amata kandidāts Artuss Kaimiņš.

Jelgavas domes deputāta auto pilsētas centrā apmētā ar jēlām olām (28)

Jelgavas domes deputāta auto pilsētas centrā apmētā ar jēlām olām
19.septembris 2014 15:36
Jelgavā trešdien pašvaldības policijas palīdzība bija nepieciešama sievietei, kuras vadītais spēkrats apmētāts ar olām no citas automašīnas. Sievietes vīrs ir Jelgavas domes deputāts Roberts Šlegelmilhs, kurš uzskata, ka "pie vainas" varētu būt spogulīši Latvijas karoga krāsās.

Soda tantiņas, kas pie veikala pārdod ābolus. Vai viņas drīkstēja tirgoties? FOTO (293)

Soda tantiņas, kas pie veikala pārdod ābolus. Vai viņas drīkstēja tirgoties? FOTO
19.septembris 2014 15:32
Daudzu rīdzinieku sašutumu izraisījusi pašvaldības policistu rīcība, kuri ceturtdien no rīta izdzenāja sirmgalves – ābolu un puķu pārdevējas Iļģuciemā, Lidoņu ielā. Policisti skaidro, ka tirgus tantiņas izdzenātas, jo par viņām saņemtas sūdzības gan no zemes īpašnieka, gan konkurentiem.

Krievijā motocikliste smalki pārmāca "cūkmenus". VIDEO (23)

Krievijā motocikliste smalki pārmāca "cūkmenus". VIDEO
19.septembris 2014 14:16
Kārtība un tīrība ir svarīga daudziem, arī kādai meitenei Krievijā. Viņa savā veidā pārmāca „cūkmenus”, kas mēslo dabā. Dažu dienu laikā „Youtube” šis video skatīts neticami daudz – 11 miljonus reižu.

Latvijā un Baltijā mīlētākais zīmols joprojām - "Google"

19.septembris 2014 08:49
Latvijas mīlētāko zīmolu saraksta pirmajā vietā ir zīmols "Google", šodien tika paziņots aģentūras "DDB Latvija" sadarbībā ar pētījumu kompāniju "GfK Custom Research Baltic", "PHD Latvija" un žurnālu "Kapitāls" veidotā "Mīlētāko zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā.

Brīvdienas būs saulainas un siltas; nākamnedēļ kļūs krietni vēsāks un līs (1)

Brīvdienas būs saulainas un siltas; nākamnedēļ kļūs krietni vēsāks un līs
19.septembris 2014 08:10
Brīvdienās Latvijā vēl saglabāsies silts un kopumā saulains laiks. Svētdien Kurzemi sasniegs pirmie lietus mākoņi, un jau pirmdiena būs krietni vēsāka, prognozē "Global Forecast System".

E-talons izrādās brāķis? Maksā pasažieris! (34)

E-talons izrādās brāķis? Maksā pasažieris!
19.septembris 2014 06:10
Rīdzinieks Māris pret savu gribu kļuva par bezbiļetnieku – e-talons izrādījies brāķis. Rīgas satiksmes oficiālā atbilde liecina, ka klientam, viņuprāt, taisnība nav.

Latvijas goda konsuls Bilbao būs Bilbao

19.septembris 2014 04:01
Latvijas goda konsuls Bilbao būs Ignasio Marija Gomess Bilbao, informēja Ārlietu ministrijā.

Dombrovska uzklausīšana EK viceprezidenta amatam paredzēta 6.oktobrī

18.septembris 2014 23:58
Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos izvirzītā Latvijas ekspremjera Valda Dombrovska uzklausīšana paredzēta 6.oktobrī, liecina pašreizējais uzklausīšanas plāns.
  1-3535-7070-105105-140140-175175-210210-245245-280280-315