Neraugoties uz sabiedrībā izskanējušajām bažām, pasaules čempionāta rīkotāji un Rīgas dome mierina, ka visi darbi tiks paveikti laikā. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Vai Rīga ir gatava? Izskan bažas par nedēļas nogalē gaidāmā skriešanas pasaules čempionāta norisi 1

Citi sporta veidi
29. septembrī 14:49 2023. gada 29. septembrī 14:49
  Jauns.lv/LETA
Rīgā tiks salabotas ielas, kurās pašlaik vēl notiek remontdarbi, bet pa kurām nedēļas nogalē paredzēts Pasaules skriešanas čempionāta maršruts, sola Rīgas pašvaldība.

Čempionāta skrējieni dažādās distancēs notiks jau gaidāmajā nedēļas nogalē, taču sociālajos tīklos izskan bažas, ka Rīga nav gatava nedēļas nogalē paredzētajam pasaules skriešanas čempionātam - tiek publicēti momentuzņēmumi, kuros redzams, ka Slokas ielā pilnā sparā rit remontdarbi un nekas neliecina, ka drīzumā tur varētu skriet simtiem sportistu.

Kā aģentūrai LETA apgalvoja čempionāta organizētāju pārstāve Ulrika Plotniece, situācija tiekot kontrolēta. Esot saņemts solījums no Rīgas pašvaldības, ka līdz skrējiena sākuma remontdarbu vietā tiks uzklāts asfalts un skrējienu nekas neapdraudēs.

Neraugoties uz to, organizētājiem esot arī plāns B kā rīkoties, ja tomēr skrējiena trase nebūs pilnībā gatava. Kāds tas ir, Plotniece neatklāja.

Saistītās ziņas

Skriešanas čempionātā Rīgā startēs arī tikko par trīskārtējo pasaules čempioni 1500 metros kļuvusī Kipjegona
Nedēļas nogalē Rīgā norisināsies Pasaules čempionāts skriešanā - gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi
Pasaules skriešanas čempionātā Rīgā piedalīsies arī 65 gadus vecā Seulas olimpisko spēļu čempione

Arī Rīgas domē sola, ka līdz skrējienam remontdarbu posms tiks savests kārtībā. Šonakt esot plānots veikt asfaltēšanas darbus un līdz skrējienam svētdienā trase būšot gatava.

Kā ziņots, nedēļas nogalē Rīgā notiks pasaules čempionāts skriešanā, kam pieteikušies vairāki simti elites līmeņa skrējēju, starp kuriem ir arī pieci pasaules rekordu īpašnieki. Sportisti cīnīsies par pasaules čempiontituliem jūdzes, piecu kilometru un pusmaratona distancēs.

Sacensību laikā Rīgā centrā gaidāmi arī dažādi satiksmes ierobežojumi.

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra baisu noslēpumu
FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
Pievienot komentāru