Baltais busiņš bērniem iedveš bailes un šausmas. (Foto: Ekrānuzņēmums no TV3 sižeta)

Atkal briesmīgais mikroautobuss! Pie skolas Aizupē vīrietis piedāvā bērnam iekāpt automašīnā, lai paglaudītu suni

112
29. septembrī 11:28 2023. gada 29. septembrī 11:28
  Jauns.lv
Māte no Jelgavas par savu un citu bērnu drošību pārdzīvo pēc nepatīkama incidenta, kas noticis transporta gaidīšanas laikā autobusa pieturā blakus pamatskolai Aizupē, ziņo raidījums "Degpunktā".

Satrauktā māte Sanita stāsta, ka nesen stundas viņas dēlam beigušās nedaudz agrāk, un viņš gaidījis, kamēr pakaļ atbrauks mātes draudzene. Tajā brīdī pie viņa piebrauca vīrietis ar baltu mikroautobusu un piedāvāja iekāpt automašīnā un paglaudīt suni. Zēns nobijās un aizbēga atpakaļ uz skolu.

Sanita atceras, ka līdzīgi incidenti bijuši arī pērn. Viņa pastāstīja bērnam par šādām situācijām, un, iespējams, tāpēc zēns uzreiz skrēja atpakaļ uz skolu, kur par notikušo ziņoja skolotājam un direktoram, kuri tālāk ziņoja policijai.

Bērns bija tā nobijies, ka, lai viņu paņemtu, bija jābrauc līdz pašiem skolas vārtiem. Zēns guvis nopietnu psiholoģisku traumu un tagad katrs uz ielas redzētais baltais busiņš asociējas ar jau redzēto.

Sociālajos tīklos ir vēl kāda publikācija, kurā vēstīts, ka baltais buss braucis pakaļ meitenēm Liepājā, Tosmares rajonā un pie 15. vidusskolas. Šī informācija nodota policijai. Aizupes pamatskolas direktore Amanda Siliņa informēja visas klases par notikušo, atgādinot, kā rīkoties šādās situācijās.

Sanita uzskata, ka katram vecākam un skolotājam netraucētu atkārtot saviem bērniem, ka nedrīkst kāpt svešās mašīnās un ka nekavējoties jācenšas piesaistīt apkārtējo uzmanību un pie pirmās izdevības vērsties policijā. "Policija sākusi resorisko izmeklēšanu par incidentu. Negadījuma apstākļi tiek noskaidroti un vienlaikus pastiprināti kontrolēta drošība pie izglītības iestādēm," paziņoja Valsts policijas pārstāve Ruta Strautniece.

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu
Viņam jau 68! Kā šobrīd izskatās Rovans Atkinsons jeb misters Bīns 1
FOTO: Grenādas piekrastē izveidots iespaidīgs zemūdens skulptūru parks, kuru “novērtē” astoņkāji, krabi un rajas
Pievienot komentāru