Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Geju pāris krievu surogātmātes dzemdētu puiku izmanto porno filmēšanā. FOTO

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Pasaulē
2013. gada 1. jūlijā 13:31 2013. gada 1. jūlijā 13:31
 
Atlantas (ASV) iedzīvotāji Marks Ņūtons un viņa partneris Pēteris Truins pirms astoņiem gadiem paņēma pie sevis bērnu, kuru iznēsāja māte no Krievijas. Tagad atklājies, ka bērns tika adoptēts pāra seksuālajām vajadzībām, un šis ir kārtējais gadījums, kad no pedofīlijas cieš Krievijā dzimuši un uz ASV aizgādāti bērni.

„Būt tētim ir liels gods. Būt kopā ar šo bērnu bija vislaimīgākie brīži manā mūžā,” sacīja 42 gadus vecais pedofils Ņūtons, kuram piespriesti 40 gadi cietumā (Ņūtons – attēlā pa labi.)

Krievijas bērnu tiesību speciālists Pāvels Astahovs savā tvitera kontā paziņoja par kārtējo gadījumu, kad no vardarbības cietis Krievijā dzimis bērns, ko adoptējuši ASV pilsoņi.

Homoseksuāļu pāris Ņūtons un Truins 2005.gadā par aptuveni astoņiem tūkstošiem dolāru pārliecināja sievieti no Krievijas kļūt par bērna iznēsātāju jeb surogātmāti. Pēc tam, kad zēns nācis pasaulē un nogādāts pāra mītnesvietā ASV, tikai ar dažus mēnešus veco bērnu jau veiktas seksuāla rakstura darbības: viņš esot fotografēts un filmēts materiālos, kas nepārprotami bijuši erotiska rakstura. ASV varasiestādes paziņoja, ka ne tikai šie divi vīrieši bērnu izmantojuši, - ir informācija, ka bērns vadāts arī uz Vāciju, Franciju un pa ASV. Kopumā mazuli izmantojuši vismaz 8 pedofili.

Saskaņā ar policijas informāciju, geju pāris šajos regulārajos pārbraucienos zēnu ņēmuši līdzi ar nolūku bērnu tirgot pedofiliem. Ceļojumu pa Eiropu viņi uzfilmējuši, un filmu pēcāk skatījušies kopā ar saviem domubiedriem, arī bērnu izmantotājiem.

Izmeklētāji un prokurori šajā lietā neslēpj, ka informācija par dažām epizodēm ir pretīga un veselam prātam grūti aptverama. ASV tiesībsargājošās iestādes šo pedofilu grupējumu uzgāja pēkšņi – tīri sagadīšanās dēļ mazā zēna seksuāla rakstura fotogrāfijas tika atrastas geju pāra drauga datorā. Policija lietu sāka šķetināt, līdz atklāja, kas ir bērna audžuvecāki un kādas šausmas mazajam zēnam bijis jāpiedzīvo.

Viens no homoseksuāļiem – Pēteris Truins – ir Jaunzēlandes pilsonis, tāpēc lietu izskatīja gan ASV, gan Jaunzēlandes tiesa. Gan Truinu, gan Ņūtonu atzina par vainīgiem pedofilijā.  Marks Ņūtons gan tiesā sacīja, ka notikušais esot viens liels pārpratums. „Būt tētim ir liels gods. Būt kopā ar šo bērnu bija vislaimīgākie brīži manā mūžā,” sacīja 42 gadus vecais Ņūtons.

ASV tiesa Markam Ņūtonam piesprieda 40 gadus cietumā. Jaunzēlandes tiesas lēmums attiecībā uz Truinu pagaidām nav zināms, viņš vēl gaida notiesāšanu. Turklāt izmeklēšanas ietvaros aizturēti vēl divi šī geju pāra paziņas, kuriem arī celtas apsūdzības pedofilijā.

Bērns pēc gadiem ilgām morālām un fiziskām ciešanām nogādāts audzināšanā citai amerikāņu ģimenei.

Kasjauns.lv, Foto: ekrānuzņēmums no lifenews.ru

Citi šobrīd lasa

Kaspars Dimiters kapos atklāj savu karam veltīto dziesmu albumu. FOTO 10
“Vagner” algotnis pastrādā kārtējo slepkavību
VIDEO: Dņipra aiznes māju, dzīvnieki glābjas no plūdiem. Cik liela bija uzspridzinātā HES - salīdzinām ar Pļaviņu HES. 6
Tēmas: ASV
Pievienot komentāru