Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vīrietis kļūst par tēvu 94 gadu vecumā

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Pasaulē
2010. gada 30. decembrī 17:05 2010. gada 30. decembrī 17:05
 
Indietis Ramdžits Raghavs ir galvenais kandidāts iekļūšanai Ginesa pasaules rekordu grāmatā vecākā „jaunā” tēva statusā. Pēc sešiem gadiem vīrietim apritēs simts gadu jubileja.

Vīrietis kļūst par tēvu 94 gadu vecumā

Ramdžita Raghavas dēlam Karamitam šobrīd ir divi mēneši, bet viņa sievai Šakuntalai Devi ir aptuveni 50 gadi. Nākamgad pāris plāno ieņemt vēl vienu bērnu, jo abi vēlas kuplu ģimeni.

Laimīgais tēvs ir pārliecināts, ka dzīvos ļoti ilgi un paspēs savu dēlu izaudzināt. „Es nomiršu tikai tad, kad melnā čūska mani sadzels, bet tas ir maz ticams, stāsta Ramdžits Raghavs. – Ja apciemosiet mani pēc desmit gadiem, atradīsiet mani tādā pašā izskatā”.

Savas lieliskās pašsajūtas noslēpumus vīrietis skaidro šādi: „Ikdienā es izdzeru trīs litrus piena, apēdu puskilogramu mandeļu un puskilogramu kausēta sviesta”.

Vīrietis kļūst par tēvu 94 gadu vecumā

Lai nu kā, daudzi apšauba iespējamību, ka vīrietis Ramdžita vecumā varējis kļūt par tēvu. Vietējās slimnīcas galvenais ārsts Paramdžits Singhs, kura vadītajā slimnīcā novembrī notikušas dzemdības, stāsta: „Iespējamība radīt pēcnācējus tik cienījamā vecumā ir absolūti neiespējama. Šo stāstu ir jāpārbauda.” Lai gūtu pilnīgu pārliecību par to, vai Ramdžits Raghavs ir īstais bērna tēvs, indietim nāksies veikt DNS pārbaudi. Ja viss apstiprināsies, vīrietis apsteigs pašreizējā rekordista – indiešu fermera Hanu Ramjogi rekordu, kurš 2007.gadā kļuva par sava 21. bērna tēvu, nosvinot savu 90.dzimšanas dienu.

Kasjauns.lv/Foto:Bulls Press

Citi šobrīd lasa

Kaspars Dimiters kapos atklāj savu karam veltīto dziesmu albumu. FOTO 11
“Vagner” algotnis pastrādā kārtējo slepkavību
38 gadu vecumā mūžībā devies bijušais Latvijas izlases futbolists Gints Freimanis
Pievienot komentāru