Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ineses un Aināra Šleseru ģimene nu ir kuplāka – četru dēlu pulciņu papildinājusi meita Elizabete. Latvijā no Šleseru puikām gan pastāvīgi dzīvo tikai divi jaunākie dēli, jo Edvards un Ričards (attēlā kopā ar vecākiem) izglītojas skolās Lielbritānijā.

Šleseru ģimenē beidzot piedzimusi meitenīte. Apsveicam!

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2013. gada 9. aprīlī 13:43 2013. gada 9. aprīlī 13:43
 
Pasaulē nācis bijušo politiķu Ineses Šleseres (40) un Aināra Šlesera (43) piektais bērns - ģimenē pēc četriem dēliem piedzimusi meita. Meitenīte pasaulē nākusi Rīgas Dzemdību namā.

Aināra un Ineses Šleseru ģimenē līdz šim bija četri dēli: Edvards, Ričards, Gerhards Daniels un Marks Leonards. Jaunākais no viņiem piedzima 2011. gada martā. Jau toreiz Ainārs izteicās, ka droši vien Marks Leonards nebūs pēdējā Šleseru ģimenes atvase, jo viņiem ļoti gribētos meitu, kuru pucēt. Tas nu ir noticis, jo Rīgas Dzemdību namā pirms nedaudz vairāk nekā nedēļas pasaulē nācis Šleseru piektais bērns, un tā ir meita. Ekspolitiķi bērnam devuši starptautisku vārdu, proti, nosaukuši viņu par Elizabeti, tāpat kā Anglijas karalieni. Gan ar mazulītes, gan viņas mammas veselību viss ir kārtībā – viņi jau dzīvojas pa mājām. Ainārs Šlesers pēc meitas pasaulē nākšanas par notikušo vairākiem draugiem un domubiedriem paziņojis mobilā tālruņa īsziņā.

Pēc 11. Saeimas vēlēšanām, kurās Inese un Ainārs Šleseri startēja „Šlesera Reformu partijas LPP/LC” sarakstā un neieguva tautas atbalstu, abi ekspolitiķi pazuda no politiskās un arī sabiedriskās skatuves. Viņi mitinājās savā īpašumā Jūrmalā, kā arī itin bieži devās uz savu iecienīto atpūtas vietu – Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Par to, ka pavasarī pasaulē nāks Šleseru piektais bērns pirms kāda laika sociālajā tīklā „Twitter” klajā nāca ilggadējs Šlesera domubiedrs un politisko kampaņu veidotājs Ēriks Stendzenieks. Viņš paziņoja: „Sless ir krampis. Viņam būs 5tais bērns. Jūtas ok, gaida, kad populisti apdirsīsies. Man viņš ir autoritāte, un man par to nemaksā.”

Pēc neveiksmīgā starta 11. Saeimas vēlēšanās Ainārs, kurš līdz tam vienmēr bija atsaucīgs intervijām, pēkšņi, kļuva nevaļīgs un sarunām ar žurnālistiem lielākoties vairs īsti nepiekrīt. Šlesers, kura CV ir ieraksti gan par darbību satiksmes un ekonomikas ministru amatos, gan Ministru prezidenta biedra postenī un arī Rīgas vicemēra amatā, pēc 11. Saeimas vēlēšanām ir sniedzis vien pāris intervijas. Vienu no tām žurnālam „Playboy”. Tajā viņš paziņoja, ka beidzot ir laimīgs cilvēks. „Tas ir tas, ko varu pateikt. Man ir ģimene un bērni, neko citu man nevajag. Es sievai apsolīju šajā intervijā nerunāt par ģimeni. Vienīgi varu pateikt, ka man tagad ir vairāk laika, ko pavadīt kopā ar bērniem. Pēdējais gads man ir bijis ļoti nozīmīgs tieši privātajā dzīvē, jo daudz vairāk esmu varējis būt kopā ar savu ģimeni. Šobrīd visvairāk mana laika paņem ģimene,» bilda Šlesers.

Ar Inesi Ainārs Šlesers ir precējies jau vairāk nekā 20 gadus. Laulājoties viņš pieņēma sievas uzvārdu. Inese Šlesere 1991. gadā pārstāvēja Latviju skaistumkonkursā „Mis Pasaule”. 1993. gadā viņa kļuva par „Mis Latvija”, savukārt 1999. gadā viņa piedalījās konkursā „Misis Pasaule”, kurā ieguva otro vietu.


Edgars Orlovs/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

“Vagner” algotnis pastrādā kārtējo slepkavību
38 gadu vecumā mūžībā devies bijušais Latvijas izlases futbolists Gints Freimanis
VIDEO: Dņipra aiznes māju, dzīvnieki glābjas no plūdiem. Cik liela bija uzspridzinātā HES - salīdzinām ar Pļaviņu HES. 6
Pievienot komentāru