Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lingita atzīta par talantīgāko “Playboy” modeli pasaulē

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2012. gada 15. novembrī 10:30 2012. gada 15. novembrī 10:30
 
Filipīnās noslēdzies žurnāla “Playboy” starptautiskais modeļu konkurss “Playmate of the Year”, kurā Latvijas pārstāvēja šovā “OKartes skatuve” iepazītā Lingita Lina Bopulu. Viņa saņēmusi titulu "Miss Talent 2012", bet galvenajā konkursā, kurā uzvarētāju noteica interneta balsojumā, ierindojās piektajā vietā.

Lingita Lina Bopulu priecīga ar saņemto balvu rokās.

Konkursā piedalījās desmit “Playboy” modeles no visas pasaules. Talantu konkursā Lingita nodemonstrēja savu muzikalitāti – viņa dziedājusi un spēlējusi uz klavierēm. Par savu triumfu viņa draugiem pavēstīja ceturtdienas, 14. novembra vakarā, sociālajos tīklos publicējot sajūsmas pilnu vēstuli. Lūk, tā!

“Paldies, mīļie draugi, jums visiem par atbalstu un balsošanu par mani! Es esmu ļoti priecīga, jo man izdevās iegūt titulu ‘’Miss Talent”, arī interneta balsojumā ierindojos 5. Vietā. Domāju, ka tas nemaz nav slikti, tāpēc vēlreiz liels paldies visiem par atbalstu.:)

Kopumā jūtos ļoti labi, priecājos, ka man tika dota tāda iespēja aizceļot kaut kur tik tālu un prezentēt valsti, kuru cienu un mīlu. Liels paldies lieliskajai ‘’Playboy’’ komandai, ka uzticējās man un deva tādu iespēju. Prieks, ka varēju strādāt ar vienu no labākajiem filipīniešu fotogrāfiem, iepazīt jaunus, gaišus,iekšēji skaistus cilvēkus un gūt jaunu pieredzi.

Ja no sākuma ļoti baidījos (jo biju saklausījusies cilvēku runās), tad, aizbraucot uz Filipīnām, vēl vairāk pārliecinājos,ka ‘’Playboy’’ ir vīriešu dzīvesstila žurnāls un meitenes, kas tur pozē, ir vienas no jaukākajām, sirsnīgākajām meitenēm, kādas dzīvē esmu satikusi, vairākas pat mājās gaida bērni un vīri.:) Es esmu ļoti priecīga, ka vēl varu būt šeit un varēšu izbaudīt pēdējās dienas, atpūšoties Sebu salā kopā ar meitenēm. Drīz jau atgriezīšos Latvijā un cītīgi ķeršos klāt mācībām .

Lai veicas!:)

P.S. Talantu vakarā spēlēju klavieres, bet arī uzdziedāju, pārsvarā gan vairāk izpaudos pie taustiņiem, jo uzskatu, ka man daba devusi talantu tieši klavierspēlē. Vienīgais video, kurš man ir, kā es spēlēju, ir uzņemts pirms 4 gadiem. "

Video: Lingitas klavierspēle


Kasjauns.lv/Foto: no Lingitas Linas Bopulu arhīva, no “izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva”

Citi šobrīd lasa

FOTO: draugi un talanta cienītāji mākslinieciski akadēmiskā gaisotnē sveic Robertu Koļcevu ar izstādes atklāšanu
FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
Tēmas: Playboy
Pievienot komentāru