Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Alla Pugačova apprecējusies ar Maksimu Galkinu

Slavenības
2011. gada 24. decembrī 10:29 2011. gada 24. decembrī 10:29
 
Pēc desmit gadu kopdzīves vienā no Maskavas dzimtsarakstu nodaļām apprecējies Krievijas šovbiznesa saldais pāris – estrādes primadonna Alla Pugačova (62) un parodiju meistars Maksims Galkins (35).

Allai Pugačovai un Maksimam Galkinam rūgts! Krievijas šovbiznesa saldais pārītis pēc desmit gadu kopdzīves oficiāli reģistrējuši laulību.

Katoļu Ziemassvētku priekšvakarā pēc desmit gadu laimīgas kopdzīves vienā no Maskavas dzimtsarakstu nodaļām Alla Pugačova teikusi jāvārdu Maksimam Galkinam. Par Pugačovas un Galkina kāzām pirmais paziņojis Krievijas zelta balss īpašnieks Nikolajs Baskovs. Viņš mikroblogu vietnē „Twitter” paziņojis: „Draugi, es esmu pirmais, kas paziņo sensāciju! Man tuvs draugs šodien apprecējās! Urā! Rītdien piedzeršos!” Turklāt Baskovs oficiālajā kāzu ceremonijas norises vietā - dzimtsarakstu nodaļā -nofotografējis Maksimu Galkinu ar laulības gredzenu un fotogrāfiju ievietojis tviterī.

Kāzas Alla un Maksims tuvāko draugu un radu lokā svinēs 24. decembrī, kad pēc katoļu kalendāra ir Ziemassvētki. Svinības norisināsies kādā no Maskavas restorāniem. Tiesības atspoguļot kāzu norisi Krievijas zvaigžņu pāris pārdevis žurnālam „OK!”.

Kāzu viesu sarakstu sastādījusi pati līgava. Kopā ar jauno pāri lustēsies Nikolajs Baskovs, modes dizaineris Valentīns Judaškins, dziedātājs Aleksandrs Buinovs un producente Jana Rudkovska.

Allai Pugačovai šīs ir piektās kāzas, bet Maksimam Galkinam pirmās. Pugačovai jau apritējuši 62 gadi, bet Galkinam ir 35 gadi. Par vecuma starpību Krievijas saldais pārītis tikai joko un atzīst, ka gadi nav mīlestības šķērslis.

Krievijas interneta medijs „Комсомольская Правда” vēsta, ka 15. novembrī Alla un Maksims atzīmēja rozā kāzas – desmit gadu kopdzīvi. Šogad Alla pārcēlusies uz pastāvīgu dzīvi uz mīļotā vīrieša Maksima Galkina Piemaskavas „mājiņu” ciematiņā Grjazi.

Starp citu, Pugačova ar Galkinu apprecējās tikai dažas dienas pēc tam, ka autoavārijā smagi cieta un komā ieslīga viņas jaunais favorīts, dziedātājs Sergejs Savins.

Alla Pugačova un Maksims Galkins dzied par mīlestību

Allas un Maksima dziemas „Будь Или Не Буд” videoklips

Santa Sergejeva/Foto: No izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

5 cenā pieejami pārtikas produkti, ko ikdienā ēd pasaulē vecākie cilvēki
Negaidītas pārmaiņas gan darbā, gan privātajā dzīvē - horoskops visām zodiaka zīmēm no 4.03. līdz 10.03.
"Tēt, tu esi mans varonis!" Navaļnija meita dalās emocionālā vēstījumā tēvam
Pievienot komentāru