Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Par pirmo raidījuma „Īstās latvju saimnieces” uzvarētāju kļuva 400 briežu lielā ganāmpulka īpašniece Sarmīte Brūvere no Umurgas pagasta.

Lai kļūtu par "Īsto latvju saimnieci", bija jāaudzē 400 brieži un jādarina ābolu vīns

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Izklaide
2015. gada 17. aprīlī 08:32 2015. gada 17. aprīlī 08:32
 
Noslēdzies 7 nedēļu ilgais LTV1 raidījums „Īstās latvju saimnieces”. Tajā iepazinām septiņas brašas saimnieces no dažādiem Latvijas novadiem, un uzvaras laurus plūca allaž pozitīvi noskaņotā Sarmīte Brūvere no Limbažu novada.

Katra sērija bija īpašs stāsts par kādu no raidījuma dalībniecēm – Ilzi Briedi no Smiltenes, Dairu Jātnieci no Bauskas, Sarmīti Stepiņu no Rēzeknes novada, Edīti Kanbergu no Amatas novada, Sarmīti Brūveri no Umurgas pagasta, Pārslu Kupši no Otaņķiem un Smaidu Rubezi no Liepājas puses.


Viņas visas ir īstas saimnieces, kas māk uzņemt viesus un sarīkot kārtīgus svētkus. Saimnieces skatītājiem sagādāja ne vienu vien patīkamu pārsteigumu – ik nedēļu tērpušās tautastērpos vērtēja saimnieces pagatavotos ēdienus, iepazinās ar saimnieces ikdienas darbiem un ģimenes tradīcijām. Neizpalika arī dziesmas un jautra čalošana.

Par uzvarētāju kļuva un 1000 eiro lielu naudas balvu saņēma 400 briežu lielā ganāmpulka īpašniece Sarmīte Brūvere no Limbažu novada. Sarmīte zina gandrīz visu par zāļu tējām, bet viņas vīrs mājās darina ābolu vīnu. Vasaras sezonā Sarmīte audzē zemenes, kartupeļus un citus lauku labumus, bet ar saviem konservējumiem un citiem gardumiem saimniece iepriecina veco ļaužu pansionāta iemītniekus.

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Šādas bērnu ciešanas ne pie kā laba nenovedīs! Ārsts vēršas pie vecākiem, kuri nedod bērniem pretsāpju zāles 
Uzmācīgās drozofilas: 5 veidi, kā no tām tikt vaļā bez īpašas piepūles
Atklātībā nonāk pirmās Brūsa Villisa fotogrāfijas pēc sievas sniegtās intervijas par aktiera slimības saasināšanos
Pievienot komentāru