Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jau vairāk nekā pusgadu Einars Repše sabiedrībā iziet Daces Fogeles kompānijā. Pēc visa spriežot, arī viņa trešajai laulībai pielikts punkts. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Einars Repše ar jauno draudzeni dodas lūkot ekspremjera debiju kino

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
6. jūnijā 06:49 2023. gada 6. jūnijā 06:49
  Žurnāls "Kas Jauns"
Kā sanācis paša aktierdarbs, to pagājušajā nedēļā kādreizējais Latvijas Bankas prezidents un Ministru prezidents Einars Repše (61) devās novērtēt kopā ar savu jauno draudzeni.


Kā nesen žurnāls "Kas Jauns" jau rakstīja, Einars Repše piepildījis senu sapni par kino un aktiermeistarību, nofilmēdamies vienā no LMT oriģinālseriāla "Kolektīvs" sešām sērijām – "Maukurs un zivs" –, ko uzņēmis režisors Aivars Čivželis jeb Papa Chi. Tajā savulaik augstā amatpersona atveido... nē, ne maukuru, par ko seriālā tiek saukti dziedātāji, kas tikai palīdz koriem tikt cauri Dziesmusvētku skatēm, bet diriģentu. Kā pārliecinājās "Kas Jauns", pārmest ekspremjeram aktiera talanta trūkumu nudien nav pamata.

Pirmizrādi kinoteātrī "Forum Cinemas" Repše noskatījās kopā ar to pašu pavadoni, ar kuru sabiedrības redzeslokā nonāca pagājušā gada oktobrī, Nacionālajā teātrī apmeklējot Saeimas simtgadei veltīto koncertu "Turpinājums. Mūsu balsis". Toreiz, ierodoties uz koncertu, Repše daudziem par pārsteigumu blakus sev nosēdināja nevis sievu Rūtu (37), ar kuru attiecībās viņam dzimis dēls, bet pavisam citu dāmu, ar kuru presi iepazīstināt atteicās. Vēlāk noskaidrojās, ka par ekspremjera pavadoni kļuvusi veselības centra "DMF" īpašniece un zobārste Dace Fogele (54). Līdzās laulību gredzena neesamībai pirkstā un tam, ka sieva Rūta soctīklos bija atteikusies no Repšes uzvārda, vien atstājot Raginska, un kopbildēm, šī iziešana augstākajās aprindās tika uztverta kā apstiprinājums tam, ka Repšes šķiras.

Jau vairāk nekā pusgadu Einars Repše sabiedrībā iziet Daces Fogeles kompānijā. Pēc visa spriežot, arī viņa trešajai laulībai pielikts punkts. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Kā izskatās, attiecību ziņā Repšes dzīvē nekas nav mainījies arī šopavasar. Kopā ar Daci viņš ieradās pirms seriāla seansa, labprāt tērzēja ar viesiem, uzklausīja apsveikumus, pārsprieda, ka ir pārsteigts, cik patiesībā liels kolektīvs darbojas filmas aizkadrā, un pozēja fotogrāfiem.

Repše pirms Rūtas, kas ir par viņu 25 gadus jaunāka, ir bijis precējies divas reizes. Viņa pirmā dzīvesbiedre bija ērģelniece Inguna Putniņa, otrā – Diāna Vagale. Viņš ir tēvs meitai un trim dēliem, no kuriem jaunākais, Rihards, ir 15 gadu vecs.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Uzmācīgās drozofilas: 5 veidi, kā no tām tikt vaļā bez īpašas piepūles
FOTO: pirmizrādi piedzīvo "Oskaram" virzītā filma "Mana brīvība" 1
"Ja kāds atrodas līdzīgā neziņā kā Mairis Briedis," fizikas skolotājs aicina atpakaļ savus bijušos skolēnus 1
Pievienot komentāru