Jauna grāmata: astroloģijas noslēpumi Gunas Kārkliņas skatījumā

Cita pasaule
2011. gada 4. oktobrī 08:29 2011. gada 4. oktobrī 08:29
 
Kasjauns.lv horoskopu sastādītāja un žurnāla „Patiesā Dzīve” autore, sertificētā astroloģe Guna Kārkliņa klajā laidusi grāmatu „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi”.

Kasjauns.lv horoskopu sastādītāja Guna Kārkliņa ar savu jauno grāmatu „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi”.

„Cilvēkam dzīvē vismaz reizi rodas jautājums: kas es esmu? Atbildes var meklēt un atrast pa dažādiem ceļiem. Viens no tiem – astroloģija un individuālais horoskops, kurā iezīmējas iespējas un riski, kur un kad doties ar „gāzi grīdā”, un kad jāpiebremzē,” saka grāmatas autore, un uzsver, ka viņas mīļākās astroloģisko konsultāciju tēmas darbā ar klientiem esot: „dzīve un bizness”.

Grāmatā minēti piemēri no dzīves un situācijas, ar kādām, iespējams, saskāries katrs no mums.

Publiskajā telpā Guna Kārkliņa labprāt nāk klajā ar politiskām prognozēm. Astroloģe pētījusi arī Latvijas pamathoroskopu, Saules aptumsumu ietekmi uz Latvijai svarīgiem vēstures notikumiem, dažādu sociālpolitisku notikumu astroloģiskos fonus. Mediju slejās atrodami viņas veidotie vispārējie horoskopi, un viņas komentāri un skaidrojumi bieži lasāmi astroloģiska satura publikācijās presē.

„Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi” uzrakstīta vieglā, ikvienam saprotamā formā, un katrs tur var atrast kaut ko sev un par sevi. Tajā pašā laikā grāmata ir arī labs palīgs, lai izprastu citus cilvēkus un situācijas.

Astroloģiju Guna Kārkliņa mācījusies „Horoskopu pasaules” skolā, zināšanas papildinājusi privātās nodarbībās, semināros, pašmācībā un savā privātpraksē. „Tas ir process mūža garumā, kas nekad nebeidzas un, jo vairāk uzzini, jo plašākas tāles paveras, un atkal apzinies, ka patiesībā zini tikai mazu kripatiņu no iespējamā,” uzskata astroloģe.

„Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi” ir Gunas Kārkliņas otrā grāmata. Pirmais darbs „Klīnika” bija literārs stāsts par teātri, postošu bohēmu un mīlestību.

Jauno grāmatu izdevis apgāds „Biznesa partneri” un tā ir iegādājama Latvijas grāmatnīcās.

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

5 cenā pieejami pārtikas produkti, ko ikdienā ēd pasaulē vecākie cilvēki
Negaidītas pārmaiņas gan darbā, gan privātajā dzīvē - horoskops visām zodiaka zīmēm no 4.03. līdz 10.03.
"Tēt, tu esi mans varonis!" Navaļnija meita dalās emocionālā vēstījumā tēvam
Pievienot komentāru